Suszarka do włosów

  • Autor
    Odp.
  • anabilis90
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Czężć dziewczyny,
    kupuję nową suszarkę do włosów i w rtv euro agd mają taką suszarkę rowenty xxxxxxxxxxxxxxxxxx co znaczy, że suszarka ma funkcję jonizacji? Że włosy po suszeniu nie elektryzują się? Suszarka prostuje też włosy, ale czy dobrze zastąpi tradycyjną prostownicę? Jakie są wasze dożwiadczenia w tym temacie?

    edit
    jakubek

    Izys
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    jeżeli masz cienkie, elektryzujące się włosy, to system jonizacji w suszarce bardzo Ci się przyda, faktycznie powoduje on, że włosy mniej się elektryzują, ale przyznaje, że te wszelakie suszarki 3 w 1 raczej słabo spełniają swoje funkcje, a jeżeli chcesz porządną to mogę Ci tą polecić: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx oprócz jonizacji ma zabezpieczenie przed przegrzaniem, a dodatkowo ma ładny design 😉

    edit
    jakubek

    bubblegum
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    Hmm no nie wiem czy za dużo funkcji to marne efekty. Suszarki powinny mieć w sobie neico tych funkcji, ale bez przesady. Funkcja jonizacji na pewno jest całkiem przydatna – włosy się nie elektryzują. Co do prostowania włosów – hmmm nie do końca rozumiem jak to ma działać. Bo tak naprawdę włosy wyprostujesz używając każdej suszarki i szczotki

    benoi
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 172
    • Zapaleniec

    też jestem na etapie kupna suszarki. jonizacja nic nie daje. Suszarka musi mieć jak dla mnie moc i tyle. Nie potrzeba tych dyfuzorów itp.

    Stylowa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 45
    • Bywalec

    najlepsze są te suszarki już z jonizacją, ponieważ one są najzdrowsze dla włosów, powodują, że włosy się nie łamią, nie elektryzują i co ważne włosy nie są takie susze jak po suszeniu zwykłą suszarką, najelpsze suszarki sa te profesjonalne np marki Sculp, ale je można kupić tylko w sklepie fryzjerskim np kalamis

    tanieje.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Z suszarkami jest jak z każdym innym sprzętem. Można kupić za 20 zł i być zadowolonym ale tylko do czasu kiedy można skorzystać z prawdziwej suszarki i zobaczyć a włażciwie poczuć różnicę. Ja z racji zajęcia mam możliwożć „potestowania” różnych modeli często tych z wyższej półki ale także tych tanich. Wierzcie mi nie trzeba być wysublimowanym fryzjerem, żeby dostrzec różnicę. Jeżli dbasz o włosy – a zaręczam, że warto – i stać Cię na wydatek powyżej 50zł rozglądnij się za sprzętem Babyliss.Na pewno znajdziesz coż dla siebie.
    Jeżeli dysponujesz sumą ok. 200zł warto zainwestować w suszarkę w postaci szczotki obrotowej.
    Jeżeli będą konkretne pytania do konkretnych modeli Babyliss chętnie odpowiem w tym wątku

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Suszarka do włosów"

Przewiń na górę