sutki,biust ,ksztalt…. wielka zagadka dla mnie :)

  • Autor
    Odp.
  • barrracuda
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    mam pytanie …bo nie raz sa sutki , tzn chyba brodawki takie wielkie….a nieraz takie male (urocze :)) no i ksztalt piersi…nieraz sa takie ze sutki sa do dolu..a nie raz takie zadarte…drogie panie..czy jest na to jakisz przepis? moze dlaczego tak jest ze niektore kobiety maja tak a inne inaczej…czy to np. dlatego bo niektore chodza bez stanika i sie jakos inaczej formuja czy moze tak sie kobiety rodza jedne maja male sutki inne duze… strasznie mnie to ciekawi 😳

    netinka
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    to czy kobieta ma sutki duże, małe, okrągłe, spiczaste; to czy piersi są duże, małe, do góry do dołu… to kwestia genów i Matki Natury:], nie wydaje mi się żeby był przepis na cudowne małe spiczaste brodawki…

    Pozdrawiam 😉

    barrracuda
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    to czy kobieta ma sutki duże, małe, okrągłe, spiczaste; to czy piersi są duże, małe, do góry do dołu… to kwestia genów i Matki Natury:], nie wydaje mi się żeby był przepis na cudowne małe spiczaste brodawki…

    Pozdrawiam 😉

    ech….myslalem ze to zalezy od stylu „noszenia”… coz …pozazdroscic tylko tym ktorzy je maja na codzien 😳

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    barrracuda Ty tak o tych sutkach zadartych… aż musiałam spojrzeć na swoje… hehehe 😆
    Apropo pytania.
    Jest tak jak netinka mówi. Wielkożć czy kształt piersi, również sutków to kwestia uwarunkowań genetycznych. No chyba, że ingeruje w to skalpel.. 🙄

    barrracuda
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    @iga81 wrote:

    barrracuda Ty tak o tych sutkach zadartych… aż musiałam spojrzeć na swoje… hehehe 😆
    :

    no i jak??

    no i widzisz teraz o niczym nie mysle tylko o tych ksztaltach. 😀 ..dzien do bani 😥

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    😆 😆
    no i…. – w każdym razie… sutki urocze 😛

    barrracuda
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    @iga81 wrote:

    😆 😆
    no i…. – w każdym razie… sutki urocze 😛

    no coz wypada mi tylko je sobie wyobrazic…jesli mowisz ze sa takie pyszne…

    ech…sutki.. po przez intensywne ich pieszczenie jezykiem (umiejetnie) mozna doprowadzic kobiete do orgazmu….

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    Hmm.. podobno
    W każdym razie umiejętne ich pieszczenie bywa niezwykle podniecające i …pomocne w osiagnięciu duuuużej przyjemnożci 😳 😆

    barrracuda
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    hmmm…a ja wam cos zdradze…mozecie mi w to nie wierzyc ale w 90% odgadne czy kobieta ma lade piersi z takimi sutkami… 😳

    moge tylko powiedziec tyle ze po zdjeciach ktore widzialem jest jedna lub dwie panie ktore tutaj odpisaly na moj temat z takimi pysznosciami 😉

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Czyżbys posiadał przeżwietlający warstwy ubrań wzrok? 😀

    barrracuda
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    niestety nie 🙁

    ale mam pewna teorie ktora sie sprawdza …ale nie zawsze… poprostu wyczytam to z twarzy….prawda Iga… 😆

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    ….prawda Iga… 😆

    Ciooo…? 😉

    barrracuda
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    ze zdjecia wyczytalem twoje pysznosci…:oops:

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    Olala… to je da się jakoż wyczytać? 😳 Upsss….
    Faceci i te Wasze „patenty”…jesteżcie poprostu niesamowici 😉

    No to teraz dałeż mi do myżlenia…” coż jeszcze…co też ten barrracuda ma na myżli?” 😛

    barrracuda
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    @iga81 wrote:

    Olala… to je da się jakoż wyczytać? 😳 Upsss….
    Faceci i te Wasze „patenty”…jesteżcie poprostu niesamowici 😉

    No to teraz dałeż mi do myżlenia…” coż jeszcze…co też ten barrracuda ma na myżli?” 😛

    zdjecie niezbyt wyrazne ale staralem sie i wciaz nie wiem czy mam racje 😳

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " sutki,biust ,ksztalt…. wielka zagadka dla mnie :)"

Przewiń na górę