• Autor
    Odp.
  • kasia_szal
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Dla mnie synonimem luksusu był zawsze Swarovski, ze względu na to że robi coż podobnego do diamentów. Piękne, szlachetne odbicia promieni słonecznych w uszach przy falujących od wiatru włosach, hmm. Czy istniej coż piękniejszego ? skąd takie u mnie takie rozmażenie? Jestem szczężliwą posiadaczką kolczyków z cykorią Swarovskiego takich jak te:

    [usunięto_link]

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    Ja musze powiedziec ze jakos specjalnie mi sie te jego cyrkonie nie podobaja, kiedys ktos pokazywal mi kolczyki robione z krysztalkow swaworskiego wcale nie takie cuda. Gustuje sie w troszke innej bizuteri. bardziej podobaja mi się perelki na uszach, albo jakies srebrne wiszace

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Mnie również nie fascynują te kryształki. Może na jakież wyjżcie.Wolę srebrną biżuterię z naturalnymi kamieniami.

    funknsoul
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Mi się bardzo podobają, mam już całą kolekcję tej biżuterii 🙂 na każde wyjżcie, do pracy i na przyjęcia 🙂 o tym sklepie jeszcze nie słyszałam 😀 ale kupiłam sobie coż takiego:

    [usunięto_link]

    granatowy to mój ulubiony kolor 🙂

    Marika250
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    Dla mnie to też żaden luksus taka biżuteria. Szczerze to nie podobają mi się te kryształki. Nie lubię takich żwiecidełek.

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    na Walentynki 2010 podarowałem moje Ukochanej 'coż’…
    ze Svarowskiego – i była wniebowzięta – chwała Bogu – bo się napociłem 😉

    ale naprawdę wygląda w tych błyskotkach sexy… JezuUUU… super!
    już ją pocałowałem, a co dopiero jak zostaniemy sami 😉

    dancer11
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Witajcie. Koraliki Swarovskiego do bransoletek i naszyjników można znaleźc w sklepie „niebieski-koralik” . Widziałam reklamę w pasażu handlowym z nową promocją , gdzie bransoletka jest gratis. Zaciekawiło mnie to bardzo. Namówiłam męża do kupna w prezencie dla mnie na gwiazdkę trzy koraliki z kryształkami Swarovskiego , wtedy dostanę bransoletkę gratis i bedę miała komplet. Biżuteria w tym sklepie jest tak ładna jak Pandora, ale tańsza, co mnie bardzo ucieszyło. Pozdrawiam.

    Gusia3D
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    W temacie słynnych, pożądanych przez wielu kryształków. Przegrzebując internet natknęłam się na coż niezwykle ciekawego, wiedzieliżcie, że piękne żwiecidełka, można znaleźć również w [usunięto_link]? Co o nich sądzicie?

    Jak dla mnie rewelacja. Gustowne i klasyczne, bez kiczu i przesady. Do towarów luksusowych należy niewątpliwie i wiesz co… chyba ją wezmę 🙂

    bartekpe
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Drogie Panie proszę o pomoc:)

    Chciałbym zrobić prezent dziewczynie, myżlałem o pierżcionku i natknąłem się na duże pierżcionki z koralików i kryształków Swarovsky.
    xxxxxxxxxxxxxxxxxx

    Na jednej ze stron przeczytałem, że taką biżuterię nosi Doda, Iza Miko i Małgorzata Foremniak. Ponieważ jestem kompletnym laikiem w tym temacie, mam pytanie do specjalistek:

    Czy te pierżcionki są jeszcze modne i co o nich myżlicie?

    Dziękuję za każdą odpowiedź i wskazówkę:)

    edit
    jakubek

    Sklep.Sambora.pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Ty sam najlepiej wiesz jaki gust ma Woja dziewczyna oraz co będzie się jej podobało. Jeżeli możesz to wstaw zdjęcie pierżcionka,zobaczymy jak wygląda i doradzimy 🙂

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    mówiłem już? kupiłem jej dwa szmaragdy w uszka i wielki kamień coż w rodzaju serca na piersi.

    wygląda jak Afrodyta! :-

    Desirebutik_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Myżlę, że każda kobieta ma bzika na punkcie pięknej biżuterii. A Swarovski to niezwykła biżuteria. Sama mam do niej słabożc. I muszę przyznac, że jest ona dla mnie symbolem luksusu, bo gdy mam na sobie naszyjnik czy kolczyki Swarovskiego czuję, że lżnię. 😉

    Bizuteria-Magia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    Może i racja,ale wg mnie można trafić też taniej na równie piękną,własnoręcznie robioną biżuterie. Szczególnie teraz,kiedy z okazji Walentynek mamy różne promocje.

    Spopielala
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    Mnie jakoż nie zachwyca, ale luksusowa na pewno jest, bez wątpienia 🙂

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    niektore modele sa ladne, bardzo estetyczne i sprawiaja wrazenie takich czystych. jednak to raczej nie jest jeszcze luksus, to zwykle szkielka 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Swarovski"

Przewiń na górę