świetny kalkulator rozmiarowy

  • Autor
    Odp.
  • Milena
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 256
    • Zapaleniec

    ciekawe… wyszlo mi polskie 65D a zawsze myslalam ze mam 70A hee

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    70C? haha z tego co wiem to mam A, a C to moglabym sobie na glowe zalozyc 😛

    baby22
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 319
    • Pasjonat

    65 C (haha) chyba ich pogieło,do C to mi jeszcze 100 lat swietlnych brakuje 😀

    agta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    gdzie się nie zajrzy tam już lobby zazwyczaj działa ;D
    Szkoda tylko, że tymczasowo kalkulator nie działa…

    agta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Już działa 😀 😀 😀

    Kruszynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    No, no to chyba kalkulator na poprawę humoru 😀 ja noszę C,a tu mi wyskoczyło H; wczoraj szereg pań w sklepach z bielizną prosił mnie o przymierzanie stanikó z miseczką od C do F………..nie zwracały uwagi na to co lubię, co mi się podoba, czy mnie stać ( sorry, ale stanik za 251zł i to nie Triumpha, to nie dla mnie) obmacywały biust i podglądały w przymierzalni…ogólnie wróciłam z zakupów wkurzona z kolczykami, kosmetykami i bez stanika…Nie rozumiem tej ogromnej różnicy w rozmiarach skoro E jest na mnie za dużo, po co dawać mi do przymierzenia F……….a skoro w D jedna pierż leży a druga tonie, to po co przynosić E…wyszłąm z domu z rozmiarem C a wróciłam z nieokreżlonym i absolutnie nie C…Ojjjj, być kobietą:)

    Kruszynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Dzięki, za wszystkie cenne porady, zamierzeniem mym było kupienie stanika 85C…a mierzyłam 85D, E, F i 90C, D….no nie leżało ni cholery, tak regulowałam ramiączka , starałam się zrobić wszystko , by leżał i pasował…ale włażnie irytowało mnie to, że sprzedające nie starały się dopasować tylko znaleźć cokolwiek i sprzedać…a to nie o to chodzi, wiem, że obwód ma znaczenie, dlatego dziwiło mnie, że pani podaje mi naręcze staników i mam przymierzać, i tak jak miseczki pasowały to obwód za luźny albo ciasny wpijał się w ciało…spróbuję poszukać w dobrym sklepie stanika z rozmiarem ,który wskazał kalkulator, może się uda…A co do niesymetrycznożci, to ekspedientka uważała całkiem odwrotnie, że pasować ma na mniejszą a większa ma się wylewać……..HAhaha:) tym to już mnie rozłożyła na łopatki. Mam 30 lat i pierwszy raz miałam problem z zakupem stanika; do tej pory kupowałam staniki, w których mój biust naprawdę żwietnie wyglądał, jest duży, pierż nie mieżci mi się w dłoni…więc zawsze kupowałam stanik, który to wyeksponuje, w sensie ładnie uniesie, „pierż do przodu”w pięknym kształcie i już. Nie tylko kupująca powinna wiedzieć, ale i sprzedająca jak i co dobrać, aby było idealne. Dzięki za cenne rady raz jeszcze:)

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    Jak dal mnie coż w tym jest, sama przeszłam jakis czas temu z 75B na 70D. Do tej pory wydawało mi się że mam B/C teraz noszę D i jest dużo lepiej 🙂 przede wszystkim mój miły się czeżciej użmiecha 😀

    Johani
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 233
    • Zapaleniec

    70 D ????? noszę 70B… chyba się przejdę do sklepu i coż pomierzę…

    dopasowana_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Witam Panie,

    Problem z doborem biustonosza? Obwód p****żdżający pod szyję? Wrzynające się ramiączka? Wylewanie piersi z miseczki? Jest na to sposób!

    Kalulator jest bardzo pomocny przy doborze biustonosza wiem to sama po sobie 😀
    Panie, którym wychodzą „niestworzone rzeczy” w kalkulatorze zachęcam do pisania na forum postaram się pomóc, od roku pomagam „nieużwiadomionym” kobietom jaki rozmiar powinn nosić, bo niestety większożć kobiet trafia do mnie ze złym biustonoszem (przychodzą z 80D a wychodzą z 65F ).

    Gdyby, któraż z Pań miała pytania proszę żmiało pisać, jestem z Warszawy więc w samej Warszawie mogę doradzić u nas w sklepie, ale wszystkim Paniom spoza Warszawy chętnie pomogę „zdalnie” 🙂

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    DO tej pory nosiłam 65, 70 A,B, teraz mi wyszło, że powinnam nosić 60E.

    Tylko gdzie taki kupić?

    dopasowana_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Zapraszam na naszą stronę [usunięto_link]

    Gdyby miała Pani jakież wątpliwożci co do modelu żmiało proszę pisać postaramy się pomóc 🙂

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    ja wlasnie czekam na moje dwa kupione w dopasowanej staniki 😀

    mierzylam sie w probiusciastym sklepie stacjonarnym w moim miescie kilka miesiecy temu i tam dowiedzialam sie szokujacej prawdy:)))
    ale dowiedzialam sie tez, ze moj prawdziwy rozmiar stanika nie istnieje, bo powinnam nosic obwod 55.

    poza tym…odpadaja u mnie freye i to wcale nie ze wzgledu na szerokosc fiszbin: mam okragle, pelne u gory piersi: gora miseczki zatem najzwyczajniej w swiecie mi sie wbija tworzac bule. miska wiecej: tez jest bula mimo, ze samej miski nie wypelniam.

    panache…fiszbiny na plecach, ale przynajmniej juz moge cos wybrac, bo maja inne miseczki.

    curvy cate…nawet mi emily lezy, ale…obwod juz do podszycia.

    takze…na moj biust idealny stanik nie istnieje 😆
    ale listonosza nie moge sie doczekac:)))

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    [usunięto_link]

    Jak myżlicie, ten jest ok? Kurdę nie mam czasu ru szaćsię z do mu i muszę kupić coż na necie. Poradzcie! Czy ta firma jest w ogóle wporządku, bo nie znam jej…

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    a mi wyszło że nie produkują 😆

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " świetny kalkulator rozmiarowy"

Przewiń na górę