• Autor
    Odp.
  • Kristin
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Od niedawna sie przeprowadziłam na swój „garnuszek”, oczywiżcie zastanawiałam się jak urządzić swoje mieszkanko, tak abym mogła w nim swobodnie zamieszkać i czuć się w nim bezpieczna. Oczywiżcie na początku nie można mieć wszystkiego tylko trzeba dorabiać się stopniowo. Na początek były takie rzeczy najpotrzebniejsze, no i wzięłam się za malowanie. Oczywiżcie kolorystyka w mieszkaniu jest dożć istotna. Jednak najbardziej zajęłam się sypialnią. Musiałam mieć odpowiednia kolorystykę żcian no i przede wszystkim pożciel. Tak, pożciel w sypialni jest chyba najważniejsza, gdyż po ciężkim dniu potrzebowałam wypocząć i spokojnie zasnąć. Zakupiłam sobie pożciel ze strony xxxxxxxxxxxxxxxxx i muszę się przyznać, że jest takaaa… fajna 😉 Po prostu trzeba samemu sie przekonać 8)
    Ale gdy rano wstaję to czuję się wypoczęta i zrelaksowana 😉
    A Ty jak masz urządzoną sypialnię? Może napiszesz?

    Modyfikacja
    F.

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    hm.. no wiem je nie mam swojej sypialni.. bo mam pokoj w nim jest komputer, lozko i tv ale w przyszlosci chce miec sypialnie… bez zadnego tv czy tez komputera.. ma byc duuuze lozko posciel chce czarno – biala, albo czerono – biala….. kolor patela z akcntami ciemnego odcieniu… to tylko takie moje plany 🙂

    izzzka
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 119
    • Zapaleniec

    no ja niestety tez jeszcze nie mam swojej sypialni :((
    ale juz wiem ze w niej kiedys bedzie znajdowac sie tylko ogromnie lozko:)

    AndQ
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 163
    • Zapaleniec

    A ja mam sypialnie i niedlugo w niej zamieszka moja Pani……huurrrraaJest duże łóżko owszem, jest komoda po babci i jest ….ale nie smiejscie się parawan…taki stary po babci…
    Miłe ale chyba wymaga to troche zycia i nowoczesnosci

    Kristin
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    A ja mam sypialnie i niedlugo w niej zamieszka moja Pani……huurrrraaJest duże łóżko owszem, jest komoda po babci i jest ….ale nie smiejscie się parawan…taki stary po babci…
    Miłe ale chyba wymaga to troche zycia i nowoczesnosci

    No to superrr 🙂 Uważam, że sypialnia moze być odgrodzona parawanem, a do tego mieć ładną pożciel, w której czujesz się… znakomicie.
    Tym bardziej jak ma się pożciel, która przedstawia wzory artystyczne, może to być pożciel marki G.E.T.Z.Z.Z 😉
    A może ktoż zna jeszcze jakąż fajną pożciel i chciałby się tym podzielić. Myżlę, że pożciel wnosi dobry nastrój w sypialni 😉

    BBasia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Parawan super sprawa, a jeszcze taki z duszą.

    Agnieszka_27
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Mi się marzy taka z brzoskwinkowymi scianami, lustrzanymi szafami, wielkim lozkiem i bordowa posciela 🙂

    estera
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 176
    • Zapaleniec

    sciany pomaranczowo-czerowne i duze drewniane lozko plus szafa…duzo przestrzeni i miejsca na roznorakie wariacje:)

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Ten post to chyba jakas reklama…

    dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    jka dobrze pojdzie to tez za niedlugo kupimy mieszkanko,tez zastanawiam sie nad sypialnia.chcialabym by byla bardzo przytulna.na oknie chcialabym miec rolete najlepiej niebieska sciany to tak na bordowo no ale nieiwem.na srodku lozko na wzdluz od okna z boku lampa stojaca stolik nocny przed duzym lozkiem chcialabym by byl taki duzy kufer by mozna bylo troche rzeczy schowac zboku komoda a najlpeij taka szafa z lustrami i duzo kwiatow dla mnie to jzu ylaby bomba

    zuza28
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    jak dla mneiw sypialni – dużo czerwieni i elementy biało czarne, fajne oswietlenie i lustra…wlasnie ejstem tuz przed urzadzaniem sypialni, jak macie jakies zdjecia wnętrz – dajcie znak

    Patrycjac
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja jestem w trakcie przeprowadzki. Jak zawsze mam mnóstwo dylematów związanych z wykończeniem wnętrz… Zdecydowanie za dużo jest możliwożci aranżacji mieszkania! Co do salonu, wybrałem już łóżko (ogromne, niezbyt miękkie, dla mnie idealne:) ), na podłodze na pewno planuję założyć panele. zastanawiam się nad kolorem żcian (chyba wezmę jakiż taki miodowy) i nie wiem też czy robić w sypialni garderobe. Miejsce niby jest, można by drzwi zrobić z luster.. A co sądzicie o tym pomyżle? Czy lepiej sypialnie zostawić sypialnią, tylko jakież półki na bieliznę zrobić a garderobę na korytarzu ( tylko jest tam dosyć mało miejsca)?

    zuza28
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    Co do koloru miodowego to…. zupełnie jak dla mnie antysypialniany, ale to kwestia gustu. Co do garderoby w sypialni….to raczej zalezy od ilosci miejsca jakie masz w sypialni i korytarzu, jesli zrobisz w sypialni szafę z drzwiami przesuwanymi jako zabudowę jednej ze żcian (czężć drzwi moze by z luster) to…jest to dobre rozwiązanie. U mnie się sprawdza. JA w korytarzu wolę trzymać tylko wierzchcie okrycia. Ale to naprawde zalezy od metrazu. Jeszcze raz zastanow sie nad tym miodowym kolorem. Pozdrawiam

    Patrycjac
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Miejsce w sypialni znalazło by się i chyba na to przystanę. A jaki kolor Ty byż wybrała? Ja kocham ciepłe kolory, stąd pomysł na miodowy..

    zuza28
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    jaki kolor? jasny fiolet, swietny w połączeniu z ciemnym fioletem albo z beżem, albo np. różne odcienie zieleni (inne sciany inne dodtaki, pasuje zarowno do cimenych jak i jasnych mebli, mozna łączyc z beżem, żółtym, brązem). Szanuje Twoje zamiłowanie d ciepłych barw..ale miód…to juz takie staroswieckie i oklepane…. popatrz na rozne strony w necie z propozycjami sypialni.pozdro

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Sypialnia…?"

Przewiń na górę