Szczęscie w miłożci czy w kartach

  • Autor
    Odp.
  • marakub
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Mówi się, że kto ma szczęscie w miłosci ten nie ma szczescie w kartach. Szczerze mówiąc nie wiem, nie sprawdzałam bo karciarą nie jestem, a co więcej nigdy w nic nie grałamani w totka ani w żadną inną grę. A jak jest z wami? czy pomimo szczęscie w milożći udało wam sie cokolwiek wygrać.

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Jakież drobiazgi tak, raczej nic wielkiego, np duzy zestaw kosmetykow itp

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    Nigdy nie zwracałam uwagi, czy to powiedzenie sprawdza się w moim przypadku. Ale nigdy nic wielkiego nie wygrałam, a w miłożci, no cóż chyba mam szczężcie 🙂

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Bardzo rzadko biorę udział w jakimż konkursie…ale jakież 10 lat temu wygrałam duży zestaw klocków Lego 😆 szczężcia w miłożci nie mam,ale kto by sie tym przejmował 😉 czyli,że się zgadza 😀

    Milena
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 256
    • Zapaleniec

    jeżli chodzi o miłożć to uważam, że jestem wielką szczężciarą… co do kart to nie wiem… trochę gram w karty… chociaż rzadko na pieniądze… idzie nieźle, kilka razy wszedł mi też kupon z sts’u, więc ani na jedno ani na drugie nie moge narzekac:P

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Nie uważam żeby to powiedzenie się sprawdzało, nie wierzę w takie rzeczy, to czy karta dobrze idzie czy nie może być kwestią przypadku, jeżli jednego dnia ogram wszystkich, a następnego będę cały czas przegrywać, to co, codziennie zmienia się poziom mojego szczężcia w miłożci?

    marakub
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    No ja nie wiem , tylko tak się mówi. 😛

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    jak dla mnie to się nie sprawdza… w miłożci chyba wygrałam (tzn. chyba, bo mam nadzieję że już na cale życie. bo na razie jest ok). a karty? raz się wygrywa raz przegrywa, i już…

    marakub
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Wiesz chyba masz rację, bo faktycznie coż w tym jest.
    Więc, ja postanowiłam zaryzykować, i pomimo tego że mam ogromne szczęscie w milosci, to zaczynam grac, od dzisiaj:D:D:DD:D:D:D:D

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    ej no tylko w nałóg nie popadnij…
    poker jest żwietny, ale hazard sam w sobie zgubić potrafi… 😉

    marakub
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    eee daj spokoj. ja o zwykych konkursach mowie typu [usunięto_link] gdzie wiecej zabawy jest a nie ryzyka:P

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Myżlę, że tych dwóch spraw nie należy łączyć. Zależy w jaką grę karcianą gram. Np. w pokera niezbyt mi idzie karta, a w tysiąca wygrywam. A jeżeli chodzi o miłożć, to „raz jest dobrze, a raz nie”.

    Divay
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 248
    • Zapaleniec

    w miłożci dopiero od niedawna zaczęło mi sie układać ;>
    i można powiedzieć ze od tamtego czasu zaczęłam wszystkich ogrywać w karty 😉

    Reki
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    a ja ani tu ani tu nie mam szczególnego szczężcia
    Liczę że jak miłożć przyjdzie to i coż wygram 😉

    Wild_Angel
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    zdecydowanie w miłożci. 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Szczęscie w miłożci czy w kartach"

Przewiń na górę