• Autor
    Odp.
  • kolorove
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Może nie jest to bardzo oryginalne i zawsze dopasowane do typu urody, ale nie uważam też żeby było tandetne. Poza tym czężciej widuje kobiety z czerwonymi i ustami lub bez makijażu ust niż z perłowymi błyszczykami.

    Iloveshoes
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    Kolorowe usta to hit sezonu i nie uważam, żeby były tandetne. już prędzej błyszczyki odchodzą do lamusa

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    wow, żwietny efekt, muszę poszukać tych pomadek, bo do tej pory stosowałam tylko takie z apteki, całkowicie bezbarwne, a te wyglądają super, jeżli efekt faktycznie jest taki jak na fotce 🙂
    jak kupię to sprawdzę i dam znać 🙂

    MajaL
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Lubię i to i to, ale nie stosuję ich razem, chyba, że idę na jakież wielkie wyjżcie na miasto. Jeżli pomadka, to 100% matowa – ja używam Royal mat lipstick z Bella 🙂 błyszczyki różne, ale ponieważ mam dosyć ciemną karnację, ciemne włosy i ciemny kolor ust, to żadne perłowe barwy do mnie nie pasują, ale uważam, że u blondynek wyglądają bardzo ładnie i naturalnie 🙂

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    A ja bardzo lubię używać delikatnej szminki lub pomadki do ust,szczególnie teraz jesienią jest to ważne kiedy na dworze mamy większe odczucie chłodu i często występuje efekt tzw: pękających ust.

    Patrycja Kokot
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Polecam peeling do ust z bell, kupilam w biedronce za 6,5 i jestem zadowolona,aczkolwiek nie nadaje sie do bardzo mocno spierzchnietych ust bo jest za delikatny.

    Malwina Pisarek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    Ja mam problem, ze czesto pomadka mi ucieka za usta, zaczelam uzywac onturowek i problem znikl, ale pojawil sie nowy 😛 Nie potrafie dobrac konturowki do koloru pomadki hhaha to znaczy nie potrafilam, bo teraz sciagnelam ze sklepu play darmowa apke „zgrany duet gr” i fajnie mi dobiera, a nawet moge za jej pomoca kupic 🙂 fajna sprawa 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " szminki, błyszczyki i inne mazidła – a kompletna tandeta"

Przewiń na górę