• Autor
    Odp.
  • 74072313171
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    WITAM WSZYSTKICH.NIE WIEM JUŻ GDZIE SZUKAĆ POMOCY W SPRAWIE POSZUKIWANIA BRATA,A MOŻE KTOś GO ZNA LUB BYŁ W PODOBNEJ SYTUACJI I MI COś PORADZI.SAMA NIE WIEM 😥
    POSZUKUJĘ BRATA URODZONEGO 01.06.1975W WARSZAWIE W SZPITALU N A KASPRZKA.OJCIEC TO ROBERT-WIKTOR-KURZELA MAMA TO REGINA -KURZELA Z DOMU SOKOŁOWSKA.PRAWA RODZICIELSKIE ZOSTAŁY ZABRANE MOIM RODZICOM W MAJU 1977ROKU.BRAT BYŁ OCHRZCZONY W WARSZAWIE NA ULICY NOWOLIPKI 18 PRZEZ MOICH RODZICÓW.BRAT PRZEBYWAŁ W DOMU MAŁYCH DZIECI NA ULICY NOWOGRODZKIEJ 75 W WARSZAWIE.WIEM TEŻ ŻE MOJEGO BRATA ADOPTOWAŁA PANI DOKTOR KTÓRA PRACOWAŁA W DOMU MAŁEGO DZIECKA NA ULICY NOWOGRODZKIEJ 75.MOŻE KTOś WIE ALBO PRACOWAŁ W LATACH 1975,76,77 W DOMU MAŁEGO DZIECKA NA ULICY NOWOGRODZKIEJ 75 I WIE JAK SIĘ NAZYWAŁA PANI DOKTOR KTÓRA ADOPTOWAŁA CHŁOPCZYKA Z TEGO DOMU DZIECKA.BRAT NA PEWNO NIE WIE ŻE MA MŁODSZĄ SIOSTRĘ DOROTĘ KTÓRA GO SZUKA :(( JEŻELI KTOś COś WIE ALBO COś SŁYSZAŁ PROSZĘ O WIADOMOśĆ NA MAILA [usunięto_link] Z GÓRY BARDZO DZIĘKUJĘ ZA JAKA KOL WIEK POMOC 😀

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    Najlepiej udaj się do Domu małego dziecka w którym przebywał brat,a w którym pracowała pani dr, albo do działu meldunków, może panie ci pomogą.

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    w razie czego Ci pomogę – po prostu mogę być przez parę chwil Twoim bratem, Kochanie 😉

    Hard – żciskam Cię za rączkę i wyciszam Twoje łzy, Malutka na moje higieniczne chusteczki…
    czuj się Sister, jak w domu, Mała…. buźka!

    74072313171
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Witam.Dawno tu nie zaglądałam.Niestety byłam w Domu Małego Dziecka tam nawet jak wiedzą to nie powiedzą.W dziale meldunkowym(ochrona danych osobowych) :// Stoję w miejscu wyczerpałam wszystkie możliwożci o jakich mi wiadomo.Ponawiam moją prożbę może ktoż zechce mi pomóc onas .

    74072313171
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    w razie czego Ci pomogę – po prostu mogę być przez parę chwil Twoim bratem, Kochanie 😉

    Hard – żciskam Cię za rączkę i wyciszam Twoje łzy, Malutka na moje higieniczne chusteczki…
    czuj się Sister, jak w domu, Mała…. buźka!

    Naprawdę ktoż nie ma co robić.Jeżeli nie możesz pomóc to choć się nie wtrącaj. ❗ ❗ ❗

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " SZUKAM BRATA"

Przewiń na górę