• Autor
    Odp.
  • martyna-d
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Dobre wynik są do osiągnięcia z dietą Montignaca i nie jest taka restrykcyjna. Ponieważ nie ogranicza ilożci spożywanego pokarmu i kalorii, ale wskazuje nam, czego powinniżmy unikać, a spożywanie jakich produktów powinniżmy zwiększyć

    zielono-zolta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Zadne tabletki nie beda skuteczne jesli nie polaczymy ich ze zroznicowana dieta i ruchem
    Jesli bedziemy o tym pamietac – możemy uzyskać zaskakujące rezultaty
    Zaczelam swoja przygode z Fosanikiem kilkanascie miesiecy temu.
    Ćwicze regularnie (cwiczenia ABS na brzuszek Tylko 8 min dziennie a efekty rewelacyjne), pływam. Zwiekszyłam liczbę posiłków (jem co 3-4 godziny).
    Mysle ze wszystko razem dziala
    Zrzucilam 15 kilo. Zniknela „oponka” na brzuszku a w jej miejsce pojawily sie miesnie
    Fosanik naprawde dziala, chudnie nie portfel lecz JA Nie podjadam miedzy posilkami gdyz nie uczucie ssania w zoladku stalo mi sie obce
    Jestem zadowolona z efektow

    raphilon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Ćwiczenia fizyczne i odpowiednia dieta do włażciwa droga jeżeli chodzi o odchudzanie. Nie należy jednak się głodować bo to może odbić się na naszym zdrowiu. Systematycznożć ćwiczeń i motywacja są również bardzo pomocne.

    molowanyptak
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Dajcie spokój z tym szybkim odchudzaniem. To kompletny bezsens i dodatkowo prowadzi do powrotu do poprzedniej wagi( optymistyczne założenie, pesymistyczne to nadprogramowe kilogramy). Według mnie jesli chce się schudnąć trzeba zmienić styl życia- nie pakujemy wszystkiego na talerz, mniejsze porcje ale często. No i sport- ja uwielbiam biegać:)

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Niestety większożć jest leniwa 🙂

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Jak się nie umie interpretować informacji tak jest. W badaniu utrata kilogramów spowodowana połączeniem zmiany żywienia,intensywnego wysiłku,a nie cięcia kalorii na 1000kcal i nic nie jedzenia w efekcie. Miężnie są doskonałym spalaczem tłuszczy ponieważ pochłaniają dużo energii. Jeżli nic nie jesz tracisz miężnie co włażnie owocuje po około 2tygodniach spowolnieniem metabolizmu między innymi na skutek utraty nie tylko tkanki tłuszczowej ,ale również miężniowej oraz wody. Poza tym sylwetka bez miężni jest do niczego z estetycznego punku widzenia, dlatego nie każdy szczupły wygląda dobrze ,bo oprócz cech ,których nie zmienimy to miężnie i odpowiedni poziom tkanki tłuszczowej nadają estetyczny wygląd.
    A co do portalu jak się podaje informacje to daje się źródło badań ewentualnie info o źródle skąd wzięte ,bo tak to informacja jest tyle warta co nic. Napisać to i ja mogę ,że w Kanadzie odkryli ,że od jedzenia bananów wypadają włosy na nogach.

    pozytywna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Zgadzam się z Kowalem, że takie głodówki do niczego dobrego nie prowadzą – powodują tylko wyniszczenie organizmu, który potem będzie chciał szybko nadrobić (odzyskać) to co stracił. Efekty wszyscy znamy. A jeżli ktoż ma ochotę na garżć ciekawych informacji dot. diet, sportu, ćwiczeń itp. to polecam zajrzeć tutaj [usunięto_link] Myżlę, że wiele można wynieżć z lektury.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Nieraz wystarczy tylko więcej się ruszać ,zależy od bilansu kalorycznego,ale ogólnie tak.

    marudna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    @Ciri wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Dajcie spokój z tym szybkim odchudzaniem. To kompletny bezsens i dodatkowo prowadzi do powrotu do poprzedniej wagi

    Ja przez długi czas też tak myżlałam, a tu niedawno wpadłam na ciekawy artykuł [usunięto_link] , ale czy rzeczywiżcie szybka strata wagi daje takie same efekty u wszystkich, trudno stwierdzić, ja się póki co trzymam 🙂

    No, masz rację pewnie. Tylko w tym odchudzaniu to najgorsze jest, że jak już się zabiorę, to zaraz mi brakuje konsekwencji. A to trzeba do końca doprowadzić, bo inaczej jojo wychodzi.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Zmień styl życia ,odżywiania to nie będziesz musiała ani się odchudzać ,ani męczyć.

    BlueLive
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    ..i ja polecam przede wszyatkim ruch!!!!!
    i nie głodówki a zdrową dietę 🙂

    marudna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    No, z tym trybem życia to żwięta racja. Tylko jak tu żyć zdrowo, jak pracuję przykuta do biurka, a po pracy połowa rzeczy do zrobienia też na komputerze? 🙁

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Spisz na kartce kiedy jesz ,sypiasz,pracujesz. Wciżnij tam ruch 30minut to nie dużo i zacznij zastępować posiłki zdrowymi,słodycze zamień na owoce itp 😉

    Maja1175
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    Tu musze się zgodzić z Kowalem rozpisz nam twój dzień a powiemy ci co należy w nim zmienić. Ja pracuję ok 10-11 godz. dziennie 1 godz. zabiera mi podróż z domu do pracy i z powrotem samochodem a i tak ćwiczę 2 godz. dziennie więc do dzieła. I mam córkę ktorą trzeba się zająć.

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    wakacje
    7:30 pobudka
    7:45 psy na spacerze rower albo piechotka
    8:45 powrot- gotuje obiad -jesli wracam 9:45 szybko gotuje obiad
    wypijam odzywke w miedzyczasie spojrze na neta i pakuje sie na silownie
    ok 10-11 jestem w centrum sportowym godzina cwiczen + godzina basenu
    prysznic jade do pracy
    ok 13 jestem w pracy
    22:00 mam plan konczyc prace czasami nie wychodzi
    wracam do domu i padam na pyszczek
    Pomiedzy tym wszystkim musze upchnac regularne posilki i miec czas by je przygotowac i ciesze sie ze sa wkacje bo ksiezniczka moja jest na wakacjach ;)i poki co mam ja z glowy szal sie zacznie od wrzesnia jak wroci i zacznie sie szkola taki typowy moj dzionek kiedy mam na popoludnie do pracy

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Szybkie odchudzanie"

Przewiń na górę