tabletki a miesiączka? proszę o odpowiedź

  • Autor
    Odp.
  • Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    biorę od roku tabletki yasmin, miesiąc temu miałam okres dwa dni a w tym miesiącu tylko jedne dzień! zastanawim się czy to normalne? bo wczeżniej miałam normalny okres, trwał 3, 4 dni.

    Lucienne
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 112
    • Zapaleniec

    A ja mam inne pytanie:
    Biorę tabletki Harmonet i ostatnim razem nie zrobiłam 7-dniowej przerwy, żeby nie mieć okresu,bo wypadał mi akurat na wyjazd z moim chłopakiem. Skończyłam tamto opakowanie i od wczoraj zaczęła się 7-dniowa przerwa. Kolejne opakowanie mam zacząć w sobotę. Kiedy powinnam dostać okres?
    Proszę o odpowiedź!

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    myslę, że jakoż w pon albo we wt.

    kawa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    krwawienie z odstawienia może wyglądac różnie, jakby to było notoryczne, to trzeba by było udac się do lekarza

    muszka_bzzz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    jeżeli chodzi o to kiedy po odstawieniu tabletek jest okres to jest to bardzo indywidualna sprawa, u mnie jest jednak tak ze jak nie zrobie przerwy to potem ten okres pojawia sie nieco wczesniej niz zwykle

    natomiast jezeli chodzi o pytanie pierwsze to faktycznie jezeli sie powtorzy to lepiej isc do gina, bo jednodniowy okres t chyba nie do konca normalne

    ciocia_asia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    iżc do lekarza, może tabletki zmieni na włażciwsze

    nie-bo
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 94
    • Stały bywalec

    zawsze takie wątpliwożci lepiej wyjażniać z lekarzem, teraz jest taki wybór i pigułek i metod antykoncepcyjnych, że każdy dobierze coż na włąsną miarę

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    moim zdaniem powinnas isc do lekarza i to wyjasnic. generalnie wszystkie watpliwosci tego typu, w czasie brania tabletek powinny byc wyjasniane z ginekologiem. w koncu jestesmy na terapi hormonalnej, lekkiej bo lekkiej ale zawsze.

    agulllka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Ja mialam, mam podobnie, zarzywam mcrogynon 21.. mialam przed zarzywaniem tabletek okres 3 dniowy, a teraz jeden do 2 dni. moj lekarz powiedzial mi, ze to nic zlego dlatego ze dluzsze stosowanie tabletek w znaczniej mierze ogranicza powstawanie blona ktora mialaby przjac potencjalny zarodek w macicy, a prze to i krwawienie jest mniej obfite i krew jest gestsza..

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    A ja mam inne pytanie:
    Biorę tabletki Harmonet i ostatnim razem nie zrobiłam 7-dniowej przerwy, żeby nie mieć okresu,bo wypadał mi akurat na wyjazd z moim chłopakiem. Skończyłam tamto opakowanie i od wczoraj zaczęła się 7-dniowa przerwa. Kolejne opakowanie mam zacząć w sobotę. Kiedy powinnam dostać okres?
    Proszę o odpowiedź!

    tak na prawde okres moze pojawic sie troszke wwczesniej ale niekoniecznie wiec musisz byc przygotowana na kazdy dzien nwet okres moze sie zaczac w momencie brania kolejnego opakowania…chyba nawet ja tak wlasnie mialam ale potem wszystko wraca do normy i okres dostajesz tak jak zazwyczaj 😀

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    moze tez pojawic sie pod koneic tej przerwy, jesli pierwszy raz mialas taka sytuacje to nie wiadomo jak zareaguje organizm. zadna z nas nie wiem, mozesz sie zaczac obawiac jesli wogole nie wystapi.

    Ula99
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    Ja zażywam Regulon i poczatkowo przy pierwszych opakowaniach miałam długie krwawienie i trochę się tym martwiłam, ale wiem, że na początku tak moze być. I rzeczywiżcie gdzies po 3-4opakowaniu wszytsko już było ok, czyli krótkie krwawienie i niezbyt obfite.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " tabletki a miesiączka? proszę o odpowiedź"

Przewiń na górę