• Autor
    Odp.
  • Jadwiga Buch
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    ja również mam skłonności do zapominania…ale jest tak,że jak stosuję np pigułki vines, to nastawiam sobie przypomnienie na telefonie i nie zapomne w tedy ani jednej tabletki

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Najlepsze dla zapominalskich są tabletki, w których nie robi się przerwy. 7 tabletek z opakowania to pigułki placebo, bez hormonów i one faktycznie są taką przerwą. Ale przez to, że pigułkę bierzemy codziennie bez przerwy to nie wybijamy się z rytmu. Ja na przykład w takim systemie biorę Vibin.

    dilmah
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    Brałam przez jakiś czas Vibin mini i właśnie dzięki temu, że system stosowania to 21+7 nie zapominałam o kolejnej tabletce 🙂

    hortensja
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    Vibin jest faktycznie dla zapominalskich – czyli dla takich jak ja. W swym składzie zawierają dwa rodzaje hormonów: progestagen i estrogen. Preparaty te charakteryzują się bardzo dużo skutecznością (wskaźnik Pearla 0,1-0,2) – tak mi powiedział lekarz a to dla mnie bardzo ważne

    dilmah
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    A używała któraś z Was przy tych tabletkach tej aplikacji? Ja przy Vibin mini z niej korzystałam – to jest naprawdę super rozwiązanie dla sklerotyczek 😉

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    na początku używałam, ale powiedzmy sobie szczerze, akurat o vibinie ciężko zapomnieć, jak nie robi się przerwy 😉

    dilmah
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    Wiesz, to akurat różnie bywa, ja sobie obiecuję, że będę brała kompleks witamin i magnez codziennie i zapominam :/ Dlatego aplikacja przy Vibin mini pomimo tego, że system stosowania był ok, to u mnie różnie bywało;)

    Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    Raczej ciężko zapomnieć przy systemie 21+7, bo wpada się w rutynę brania. 🙂

    Olakleczowska
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Mi sie zdażało zapominać o tabletkach nie raz więc sobie postanowiłam że to bez sensu i używam sobie teraz cyclotestu i on mi pokazuje dokładnie kiedy mam dni płodne i wtedy nie muszę się niczym martwić

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Są pigułki bez robienia przerwy, 21+7 jak np. vibin, albo nawet 24+4 jak vixpo, polecane np. przy problemach z pms

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " tabletki ANTY a ZAPOMINANIE …."

Przewiń na górę