Tabletki na odchudzanie

  • Autor
    Odp.
  • rybciusia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Czesc Dziewczyny. Pisze do Was bo napewno jestescie bardziej obeznane ode mnie. MOja kuzynka we wrzesniu wazyla 120kg i nie uprawia zadnych sportow. Otrzymala od lekarza tabletki na odchudzanie (na recepte). Bierze je bez przerwy i juz wazy okolo 80kg (czyli lyka te tabletki prawie 9 miesiecy ma 31 lat) . Zaczynam sie martwic czy to dobre dla jej zdrowia i czy nie bedzie skutkow ubocznych ? Z nia nie moge rozmawiac na taki temat bo ostatnio chodzi strasznie „nabuzowana” . Czy moge liczyc na wasza odpowiedz ??

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    A co to za tabletki?! I lekarz przepisał jej same tabletki? Nie zalecił ćwiczeń fizycznych,nie ułożył diety?!
    😯

    Cleo
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 905
    • Zasłużony

    zależy co to za tabletki , ale z pewnożcią mają jakiż negatywny wpływ na jej zdrowie – jak wszystkie.

    jednak, jeżli przepisał je lekarz i kuzynka stosuje je według zaleceń, to raczej nie ma powodu to większych obaw.

    poza tym – czy kuzynka stosuje dietę, czy ćwiczy, czy z rozsądkiem bierze przyjmowane leki?

    120 kg to bardzo dużo, dlatego to, że bierze tabletki nie jest w zasadzie niczym dziwnym. teraz jest 40 kilo lżejsza, ja na jej miejscu w tym momencie przeszłabym na zdrową dietę i ćwiczenia, natomiast tabletki bym odstawiła, bo w zasadzie do szczężcia potrzeba jej tylko 10 – 15 kg mniej 🙂

    w tym czasie organizm by się przyzwyczaił do normalnego funkcjonowania bez tabletek, bo po 9 miesiącach to dożć istotne.

    rybciusia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    NO wlasnie ona powinna zrobic jakas przerwe.Sama mi to powiedziala ale stwierdzila , ze jest to dla niej nie potrzebna palza.NO i tak sobie bierze tabletki 9miesiecy.NIe uprawia zadnych sportow.Twierdzi, ze praca w domu to najlepsza gimnastyka.Gdy spytalam sie o nazwe tabletek to zmienila temat. Sama nie wiem co to jest…MOze Wy cos wiecej wiecie na temat tabletek odchudzajacych przez doktorow przepisywanych. Naprawde zaczynam sie o nia martwic bo chodzi jak burza .. ( w nerwach)wogole mnie zastanawia dlaczego lekarz przepisal jej te tabletki bez zadnych badan !Tak sobie poszla do lekarza i wrocila z tabletkami i to cholernie drogimi 🙁

    Cleo
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 905
    • Zasłużony

    przepisać mógł jej różne tabletki.

    ale to kobieta dorosła, powinna sobie zdawać sprawę z tego, że może to mieć różne skutki – np. takie, że po odstawieniu waga powróci.

    a jak jest z dieta??

    rybciusia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Mniej je bo te tabletki sprawiaja , ze nie jest glodna.Spi w nocy gora 4h .Mowi, ze odzywia sie samymi warzywami.Wiec w tych tabletkach musi byc zawarte cos co powoduje, ze jest mega na spidzie i nie moze spac.Czy t5akie tabletki nie uzalezniaja ??

    martyna1
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 306
    • Pasjonat

    Polecam wizytę u kolejnego lekarza. To, co powie jeden, należy najlepiej jeszcze skonsultować z drugim – tak to niestety wygląda.
    A poza tym nie słyszałam jeszcze o takich cudownych tabletkach, których branie zapewnia tak szybkie chudnięcie. Ziółka to chyba raczej być nie mogą. Jeżli się martwisz o kuzynkę porozmawiaj jednak z nią lub kimż innym z rodziny. Możesz też podejrzeć co za tabletki i sama poszperać w internecie.
    To, że chce jej się mniej jeżć, to akurat może być przydatne w jej przypadku, ale nie może być skrajnożcią, bo się dziewczyna wysuszy na wiór albo zagłodzi i będzie potem miała problemy zdrowotne.

    Ewita89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Mniej je bo te tabletki sprawiaja , ze nie jest glodna.Spi w nocy gora 4h .Mowi, ze odzywia sie samymi warzywami.Wiec w tych tabletkach musi byc zawarte cos co powoduje, ze jest mega na spidzie i nie moze spac.Czy t5akie tabletki nie uzalezniaja ??

    Od kilku dni biore tabletki (MEIZITANG) i mam takie same objawy. Pierwszy tydzień jeszcze nie minął a ja już 4 kg schudłam 😀 Ja kupiłam je sama w necie i zdawałam sobie sprawe, że pomimo oficjalnej wersji, że są to same naturalne ziółka, to w rzeczywistożci pochodna amfetaminy. I jestem tego pewna bo kiedyż brałam i objawy były takie same!!! Skoro pochodna amfy to wiadomo, że uzależnia. Ciekawa jestem czy ta wizyta u lekarza naprawdę się odbyła 😈 czy jej tabletki są z tego samego żródła co moje ?

    anetadd
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    słyszałam o różnych specyfikach hamujących łaknienie i głód. Takie tabletki to czysta chemia, jeszcze bez konsultacji z lekarzem, tylko krzywdy sobie można narobić

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Myżlę jak któraż z dziewczyn wyżej,że to pochodna amfetaminy-efedryna! Substancja w Polsce zakazana i sprzedawana tylko „spod lady”… Objawy podobne jak przy zażywaniu amfetaminy-nerwowożć,rozdrażnienie,pobudzenie,nadmiar energii,zwiększona potliwożć! Efedryna podnosi temperaturę ciała i spala kilogramy!
    Jka można się łatwo domyslić szkodzi nawet podczas krótkotrwałego zażywania a co dopiero po 9 miesiącach ciągłego faszerowania się tym!

    Jeżli to coż co ma w składzie rzeczywiżcie efedrynę to niedobrze-jeszcze gorzej jak to efka w czystej postaci a nie tylko jako składnik! Podejrzyj te leki i zainteresuj się tym koniecznie i to szybko!

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    rybciusia sprawa jest bardzo podejrzana, musisz szybko interweniować. Wiem, ze bedzie ci ciężko jej przemówić do rozsądku, bo nic nie da tak szybkiego i bez wysiłku efektu jak przyjmowanie tych cud-tabletek.

    natka369
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    chodzi Wam chyba o tabletki przepisywane przez lekarzy, przy pomocy których leczona jest otyłożć. chudnie się po nich bardzo szybko ale cała ulotka to skutki uboczne, i uwierzcie mi, dotyczą prawie każdej czężci naszego ciała… ale jeżli piszesz że kobieta ważyła 120kg to chyba lekarz wiedział co robić. żeby schudnąć wystarczzy brać tabletki, nic poza tym. hamują głód a waga rzeczywiżcie w magiczny sposób spada bez najmniejszego wysiłku fizycznego

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Ja nie mam dużej nawagi, ale boję się takich tabletek. Brałam przez jakiż czas Lineę i miąłam kłopoty z żołądkiem. Schudłam ograniczając słodycze i pomogły mi długie spacery i steeper.

    Kryska65
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    te tabletki mogą być stosowane jedynie z zalecenia lekarza i pod jego stałą kontrolą.

    one działają w dużej mierze na układ nerwowy, oszukując ożrodek głodu. tak naprawdę głodzimy się o tym nie wiedząc. są zdecydowanie lepsze i zdrowsze sposoby

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Ja też nie mam zbyt wielkich problemów z nadwagą, ale moim zdaniem jeżli te tabletki zostały przepisane przez lekarza to nie powinnaż się martwić…. Ja swego czasu zażywałam Viper, wybór suplementu konsultowałam z pracownikami sklepu hellhound.pl i nie miałam oporów, żeby je łykać…. Jeżli lekarz kontroluje przyjmowanie tych leków nie masz się co obawiać o swoją koleżankę;)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Tabletki na odchudzanie"

Przewiń na górę