• Autor
    Odp.
  • kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    Co myżlicie o zrobieniu tatuażu ?
    Nie chodzi mi o jakis obrazek na ciele,ale np. mały napisik na reku?
    Macie moze tatuaż?

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    Chciałam zrobić sobie na przegłubie dłoni.Dosłownie moze 2-3 wyrazy,takie podobaja mi sie najbardziej…

    Cebula
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Z tatuażem trzeba sporo przemyżleć. W końcu to impreza na całe życie, a co jak za 40 lat stwierdzisz że ten tekst już tak ci się nie podoba? 😉
    Teraz jest na tatuaże moda i jak się widzi że wszysycy jakiż mają to samemu też chce się mieć, ale moda przemija i kicha.
    A poza tym tatuaże uzależniają (tak samo jak piercing 😉 )

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    No własnie,trzeba przemyslec to dokładnie,słyszałam o tym ze potem trzeba w jakis odpowiedni sposób dbac o tatuaz,czymż smarowac…

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    To juz dokładnie musisz wypytac tego co bedzie Tobie robił ten tatuaz,ale tak trzeba smarowac zeby sie szybciej zagoiło.No ja słyszałam ze dobra jest mażc alantan.Kupisz ja w aptece,i nie trzeba tego moczyc.

    jokamar_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Moja koleżanka niedawno zrobiła sobie tatuaż, sama też planuję. Przez pierwszy miesiąc bolało i miała czerwone dookoła niego. Ale efekt jest bardzo fajny.

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    Owszem smarowac trzeba-sie dowiadywałam teraz i najlepiej jest kupic w aptece masc alantan-koszt max 10zł i po prostu smarować sobie skóre ,szybciej sie zagoi.

    katerina
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Napis niekoniecznie jest dobrym pomysłem, po czasie nudzi się szybciej niż obrazek. Mały wzorek przedstawiający Twoją osobowożć będzie cieszyć przez długie lata. Mój znajomy ma na nadgarstku mały wzorek muzyczny. Estetyczny i nie nudzi się.

    jolkajola
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Tatuaż sam w sobobie dobra sprawa ale napis musi byc przemyslany. To jest na lata !!!

    apc-Cosmetics.com
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Osobiżcie bardzo nie podobają mi się duże tatuaże w miejscach widocznych,jak np ręka lub noga. W ostatecznożci zrozumiałabym tatuaż na stopie,ale nigdzie więcej.

    Sexi-Women_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Teraz co druga osoba ma tatuaż. Ja nie zrobiłabym sobie żadego, a u innych podobaja mi sie małe tatuaże na łopatce.

    paulamaz76
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Nie mam i na pewno nie planuję mieć;) teraz może jeszcze bym mogła mieć, ale co jak mi się znudzi?

    asiulka1985
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 204
    • Zapaleniec

    Ja zrobiłam sobie już dawno tatuaż na biodrze ale teraz on mi się już nie podoba, więc radze się dobrze zastanowić.

    Matylda83
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Ja mam tatuaż, ale nie polecam robienia na ręce, bo tak jak dziewczyny mówiły wczesniej, musisz się liczyć z tym, że zawsze będzie widoczny, a np. z jakiegoż powodu nie będziesz chciała go pokazywać, poza tym może ci się znudzić, itd. Ja swój rzadko widzę, inni też, bo jest na dolnej czężci pleców 🙂

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    takie rzeczy moim zdaniem maja sens w niewidocznych na codzien miejscach, ale nie mam nic przeciwko tatuazom.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Tatuaż"

Przewiń na górę