• Autor
    Odp.
  • kamilon
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Macie jakież tatuaże? Jeżeli tak, to gdzie i co przedstawiają? Co Was skłoniło, żeby zrobić sobie akurat w tym miejscu tatuaż?

    bellana
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    Nie mam, ale powoli dojrzewam do tego, żeby sobie zrobić 🙂

    murszka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Mam na karku symbol OM. Co spowodowało, że zrobiłam? Miłożć do moich korzeni i mojej kultury. Obecnie noszę się z zamiarem zrobienia kolejnego, tym razem nawiązującego do karmy.

    WeselneZaplecze
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 99
    • Zapaleniec

    Nie mam 😮 Chociaż zawsze podobały mi się takie małe tatuaże w okolicy kostki :mrgreen:

    makrela
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja mam tatuaz na stopie. Akurat tam, bo ładnie wygląda.

    kamilon
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    makrela: cudownie, uwielbiam tatuaże na stopach u dziewczyn. Co Twój przedstawia? 😀

    kasia2812
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    Mam na łopatce małego motylka…przypomnienie że wzlatywać trzeba wysoko…a na łopatce bo mniej bolało przy robieniu no i tam skóra nie deformuje się tak szybko jak w innych czężciach ciała.Raz widziałam dziewczynę z różą na ramieniu…rozciągniętą niemiłosiernie…pewnie dziewczyna przytyła i róża była rozciągnięta z lekka 😆

    makrela
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    kamilon: dziękuję! Osobiżcie też jestem fanką tatuaży na stopach i mojego nigdy jeszcze nie żałowałam. Mój tatuaz przedstawia pnący się bluszcz. Bardzo prosty, ale efekt jest! Odrobinę bolało przy robieniu, ale u dentysty boli dużo gorzej.

    kamilon
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    makrela: przyznam, że stopy dziewczyn to mój fetysz i jakiż fajny tatuaż na nich jest bardzo przyjemny dla oka. Wijący się bluszcz musi super wyglądać. Robiłaż go bardziej dla swojego partnera czy dla siebie?

    makrela
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Kocham mojego narzeczonego najbardziej na żwiecie, ale jak robiłam tatuaż, to jeszcze nawet nie wiedziałam o istnieniu mojego kochania.

    krokus
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    nie mam ale moja koleżanka sobie wytatu laowała chińską literkę smiejemy się że pewnie oznacza sajgonki w cieżcie na wynos

    WeselneZaplecze
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 99
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    koleżanka sobie wytatu laowała chińską literkę smiejemy się że pewnie oznacza sajgonki w cieżcie na wynos

    Ha ha 😆 dobre! A poważnie co oznacza? wiesz?

    krokus
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    pojęcia nie mam, nie wiem czy ona nawet wie, no i skąd mieć pewnożć czy faktycznie to oznacza to co jej powiedzieli, no i tatuaż ma na wzgórku łonowym że niby dla tego jedynego ale jak ją ten jedyny rzucił to pokazywała go wszystkim naokoło. Ludzie myżlcie, tatuaż jest na całe życie, chyba nie chcecie potem jak Majdan przerabiac Dode na indianina:P

    queenhot
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja mam rewolwer na udzie, nie żałuje, nie bolało, wyszło ekstra, nie mogę doczekać się lata żeby go pokazywać na plaży ;P

    kamilon
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    queenhot: a dlaczego akurat rewolwer i to w takim miejscu? 😮

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " tatuaże"

Przewiń na górę