• Autor
    Odp.
  • izzzka
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 119
    • Zapaleniec

    o jejku ja juz dzisiaj zjadlam chyba z 5 paczkow;/
    juz normalnie nie mam sily:P
    ale nie moge sie oprzec
    no ale od jutra dieta;/
    a Wy ile jestescie w stanie zjesc dzisiaj??:>
    sory ale nie wiem czy to odpowiedni temat do tego dzialu jesli nie prosze o adinistratora o zmiane

    pozdrawiam

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    heh. ja jeszcze nie jadlam ani jednego 🙂
    zobaczymy co bedzie do wieczora 😛

    izzzka
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 119
    • Zapaleniec

    no ja wlasnie postanowilam ze dzis juz nic nie bede jadla ;]
    zobaczymy na ile sie to sprawdzi:P
    bo teraz pewnie z 46kg podskoczylo pod 50;d

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    ja zjadłam 3 pączki a na wagę to juz boję się stawać 😳

    Kianit
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    6 😈 i kolejne dwa dzisiaj na żniadanie 😈

    no ale ja mogę 😀 swoje 28 kilo schudłam dawno temu 😛

    mythbuster
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    Co tam pączki. Weźmiecie suplementa i bedzie tip top.

    😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    ja nie zaszalałam w tlusty czwartek – zaledwie dwa małe pączusie 😆 ale za to dzisiaj dogodziłam sobie chałwą w czekoladzie 😳 ale ta mniejsza bo tej wiekszej nie jestem w stanie zjesc, pozdrawiam wszystkich łakomczuchów 😆

    Kianit
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    mythbuster – a wiesz co to RADOśĆ Z ŻYCIA ?? 😈

    suplementuje to się dla zdrowia i efektów a je dla PRZYJEMNOśCI 😈

    mythbuster
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    mythbuster – a wiesz co to RADOśĆ Z ŻYCIA ?? 😈

    suplementuje to się dla zdrowia i efektów a je dla PRZYJEMNOśCI 😈

    Owszem, można jeżć dla przyjemnożci. Tylko po co potem narzekać że ma się tłuszczyk tu i tam. Czy wy macie problem z postrzeganiem związków przyczynowo-skutkowych?

    Suplementuj się, suplementuj, ofiaro marketingu… I nie zapomnij o akcencie Martyny Wojciechowskiej bo to teraz trendy będzie…

    😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆

    Kianit
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Owszem, można jeżć dla przyjemnożci. Tylko po co potem narzekać że ma się tłuszczyk tu i tam. Czy wy macie problem z postrzeganiem związków przyczynowo-skutkowych?

    Suplementuj się, suplementuj, ofiaro marketingu… I nie zapomnij o akcencie Martyny Wojciechowskiej bo to teraz trendy będzie…

    😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆

    źle trafiłeż, bo sylwetki pozazdrożciłaby mi niejedna fitneska i akurat ja nie narzekam, wręcz przeciwnie 😈

    co do suplementowania..
    hahhaa, taki „ekspert” a nie wie do czego to służy?? brawo!! 😆

    co do ofiar marketingu..

    „Marketing to:

    * żwiadomożć, że klient i jego oczekiwania to najważniejszy element biznesu: jeżli nie ma klientów, przedsiębiorstwo traci rację bytu,
    * wynikający z tej żwiadomożci proces identyfikowania i zaspokajania potrzeb klienta – przy równoczesnym zapewnieniu zysku przedsiębiorstwa i ciągłożci funkcjonowania,
    * techniki wspomagające ten proces: badania rynku, kształtowania produktu, oddziaływania na rynek, ustalania ceny, sprzedaży.”

    tak więc zakładam, że jesteż amiszem, który je tylko to, co ci na polu wyrożnie, zwierzątkom gardła podcinasz krzemieniem, nie korzystasz z usług sklepów, przemysłu ani rynku.
    w innym przypadku JESTEś taką samą ofiarą marketingu jak ja
    😈

    a co do Wojciechowskiej.. objażnij proszę, bo widzisz, jakoż nie jestem jeszcze tak wypruta przez „trendy” jak ty, bo nie wiem o co chodzi[/img]

    mythbuster
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    Nie udawaj że nie wiesz o co mi chodzi z marketingiem. Bo moja definicja marketingu to wciskanie kitu i formuowanie sloganów reklamowych w sposób mylny dla mało inteligentnej czężci populacji. A swoja defincje możesz sobie wsadzic gdzież, pewnie uczą ja naiwnych studencików na pierwszym roku, żeby było z czego pytać i oceny wystawiać.

    Kianit
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    😈 hehehe, oj, mythbuster, a gdzie tu udawanie??

    czyżbyż nie zgadzał sie z moim powyższym postem??

    chętnie zobaczyłabym jak to „żwiadomie i z pełną determinacją” bojkotujesz cały żwiat, przemysł i wszystko inne dookoła 😈

    mythbuster
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    A co ma przemysł do debilnych reklam dla kobiet? Jak potrzebuje młotka do wbicia gwoździa w żciane to nie potrzebuję reklamy, mimo, że jest wytworzony przez przemysł.

    Co innego actimele, soki owocowe, jogurty z owocami prosto z drzewa ( 😆 😆 😆 ), lizaki 0 procent tłuszczu i kinderbueno, którymi matki karmią swoje bachy.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " tlusty czwartek !!"

Przewiń na górę