To będzie show !

  • Autor
    Odp.
  • giez1988
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Widziałam tą stronkę i musze powiedzieć, że z czystej ciekawożci zobacze co bedzie się działo.!! Koleż miał pomysł hehehe…. Zobaczymy czy będzie tak jak to planuje!! 3mam kciuki za szaleńca:))

    nastka501
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    Też chcę to zobaczyć. Koleż musi mieć nierówno pod sufitem. Daje muj jakież 5h. więcej nie wytrzyma.

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    Mogliby się studenci psychologii zajmować poważnymi problemami…:( Ale może powstanie z tych obserwacji jakaż praca, która odsłoni ciemne strony i zakamarki naszej psyche…Ale suma sumarum to może byc dobry film dokumentalny, a takie lubię…. 😉

    nastka501
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    Też takie lubię. 😉 Ciekawe co z tego wyjdzie. Mam nadzieję, że nie zamknie się w tej trumnie na darmo.

    niuskaaa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    Może wytrzyma więcej niż 5 h no ale cienko to widze. Takich żwirów wżród nas jest sporo, no ale nie każdy od razu zamyka się w trumnie. Nie no musze to jutro zobaczyć. Może być ciekawie. 😀

    nastka501
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    Jestem ciekawa co zrobi jak mu się zechce siusiu :D. Może być zwała :lol:. Nie chciałabym być na jego miejscu 🙂

    giez1988
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Nic ciekawego nie zobaczysz. Postanowił założyć pieluchę dla dorosłych. A mogło być tak ciekawie ha ha ha…

    nela_24
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Ja tez się tym specjalnie nie podniecam, ale z ciekawożci zobaczę co będzie się działo 🙂 Zastanawia mnie jak sobie da radę z fizjologią :))) Pampersa założy? heh

    floga
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    No cóż, każdy stara się jakos zaistnieć w swiecie..

    nela_24
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Póki co z tego co widzę to bawi się telefonem cały czas 🙂 Ja już bym dawno uderzyła w kimono 🙂 Myżlę, że spokojnie też bym wytrzymała w trumnie 24 h.

    niuskaaa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    Trochę mnie przynudza tym gadaniem swoim, co zrobi jak wyjdzie z trumny… :/ hmmm tak wogóle to ma tam za dużo miejsca i wody też nie powinien mieć…

    giez1988
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Jak tak poczytałam co tam ludzie za głupie pytania zadają to aż mi niedobrze się zrobiło. No ale cóż poradzić. Od razu widać, że polacy. Chamstwem na kilometr wali!! Ja tam mam nadzieje, ze mu się eksperyment uda. I tyle!

    nela_24
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Ja też liczę na to że się uda 🙂 Z drugiej strony to o czym ma gadać? 🙂 Wiersze recytować ? :))) Ja tez po 10 h bym gadała tylko o tym co zrobię jak już stąd wyjdę 🙂 Trzymam kciuki za niego 🙂

    nastka501
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    Ale żciema z tym pampersem. Z drugiej strony jestem z niego dumna siedzi tam więcej niż przewidywałam (5h). Mam nadzieję, że da rade już tyle tam siedzi, chociaż mówił już coż o rezygnacji.

    giez1988
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Już chyba wyszedł no nie?? Nie widziałam finału, ale ogólnie szacun dla niego!! Nie wierzyłam, że tyle tam wysiedzi no ale w zasadzie to miał tam całkiem dużo miejsca:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " To będzie show !"

Przewiń na górę