Tor Formuły 1 w Polsce…mozliwe??

  • Autor
    Odp.
  • hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    jak myżlicie czy możliwe jest wybudowanie ulicznego toru Formuły 1 w Polsce?? ostatnio słyszałam o głosowaniu na miasto w Polsce które mogło by taką imprezę z organizować 🙂 dla mnie to żwietny pomysł bo można by obejrzeć Alonso Buttona no i Kubice na żywo !

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Za kilka dni się to kończy. Całkiem dużo się o tym mówi ostatnio. Szkoda, że Wa-wa na końcu, bo miałbym blisko:) Wyniki i głosowanie na stronce :[usunięto_link]

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    eeeh to szkoda że już się kończy ale jak dziż zajrzałam to głosowanie trwa jeszcze 8 dni więc jest jeszcze czas na oddanie głosu 🙂 ja też żałuję że Warszawa na końcu ale tor we Wrocławiu jest bardzo ciekawy byłby jedynym na żwiecie torem z 2 mostami na pętli 🙂 to może jednak na Wrocław zagłosuję… a jak myżlicie to jest realne że taki tor powstanie? a korki w mieżcie??

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Na taką imprezę i tak miasto będzie sparaliżowane 🙂 Tor jest zamykany dla ruchu i koniec 😛 Nie ma że boli, ale myżlę, że mieszkańcy danego miasta nie będą mieli nic przeciwko. Prawdziwe widowisko, a do tego takiej rangi impreza w mieżcie jest zawsze miło widziana

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    eeee tam a które miasto nie jest na taką okolicznożć uważam że warto 🙂 cieszę się że w końcu i my chcemy organizować duże imprezy sportowe Euro2012, Liga żwiatowa czy włażnie wyżcigi F1, z resztą na Radzie Polski miesiąc temu też była sama czołówka żwiatowa np. Loeb 🙂

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Powoli się rozwijamy 🙂 Zresztą Polacy coraz lepsze miejsca zajmują w niektórych dyscyplinach. Sam fakt, że Kubica jeździ w F1 jest już dużym sukcesem. Szkoda tylko, że tyle pieniędzy nie idzie np: na siatkę i piłkę ręczną, co na piłkę nożną. A tor F1 w Polsce byłby niewątpliwie dumą miasta, w którym by powstał 🙂

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    no to skoro się rozwijamy to dlaczego nie w stronę F1, jak ktoż mówi że Polska nie pasuje do formuły 1 to chce mi się żmiać w takim razie co pasuje?? uważam że każdy z wyżcigów w kalendarzu F1 się różni a Polska byłaby bardzo barwnym i ciekawym GP

    mariancia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Tylko że musieliby cały asfalt nowy kłażć i go utrzymywać aby był równy a to u nas chyba nie możliwe…

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Wątpię, żeby w Monako przed każdym sezonem zmieniali asfalt 😉 Tam normalnie jeżdżą samochody 😉 Więc dlaczego nie w Polsce?

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Tylko że musieliby cały asfalt nowy kłażć i go utrzymywać aby był równy a to u nas chyba nie możliwe…

    heh, masz na myżli te kilometrowe dziury na niektórych drogach? zgadzam się.

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Bez przesady, już nie jest tak tragicznie 😉 Unia płaci, państwo też trochę, do tego tor też będzie sponsorowany po czężci, więc o co się tutaj martwić 🙂 To akurat jest najmniejszy problem moim zdaniem 🙂

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    też uważam, że nawierzchnia toru to nie problem dla nas w końcu do wyżcigu nie trzeba wymieniać asfaltu w całej Warszawie/Wrocławiu/Gdyni/Krakowie a dobrego asfaltu na jedno kółko w F1 chyba nam wystarczy 😉
    ciekawa jestem czy Wrocław już nie odda swojego prowadzenia do końca? na które miasto głosowaliżcie?? już tylko 3 dni

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    ja osobiżcie na Kraków 😉

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    przyznam, że myslałam że więcej osób zagłosuje na Kraków a tu dopiero 3 miejsce… znalazłam newsa na ten temat warto spojrzeć [usunięto_link] już tylko 3 dni do końca głosowania

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Wrocław chyba nie odda prowadzenia. A dziż pojawił się news, że BMW wycofuje się z F1.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Tor Formuły 1 w Polsce…mozliwe??"

Przewiń na górę