• Autor
    Odp.
  • Asia28
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Chciałabym Was zapytać o pewną rzecz mianowicie jak trenujecie , szukałam na wielu stronach porad i informacji o tym i znalazłam dużo fajnych i wydaje mi się fachowych informacji na tej stronie [usunięto_link] nigdzie indziej nie znalazłam takich informacji , wszędzie jakiż ogólniki . Do rzeczy już znudziło mnie skakanie na steperach i bieżni nie dożć, że nudno to jeszcze nie przynosi efektów, chciałabym spróbować treningu ze sztangą i hantlami , żeby poprawić wygląd swojej sylwetki na ww stronie znalazłam podsumowanie jakichż treningów kilku kobiet i wyglądają żlicznie ładne zarysowane miężnie a jednak kobieco z resztą sami oceńcie [usunięto_link]

    poradźcie coż lub podzielcie się swoimi dożwiadczeniami

    pozdrawiam Asia

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Mnie się zawsze wydawało,ze siłownia nie jest dla kobiet,przynajmniej dla wszystkich kobiet.
    Mnie wystarczy aerobik przy muzyce i basen:)
    Jeżli siłownia to musi być sprawdzony trener,żeby nie zrobić sobie krzywdy.Ale może się mylę.

    [usunięto_link]

    Asia28
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja tez tak zawsze myżlałam i żmigałam na tych steperach bo tak mi powiedział pseudo trener, że kobieta duzo powtórzeń ma robić i dużo na steperach.

    Dziż po kilku radach z tej strony co podałam wczeżniej poszłam na siłowanie , zrobiłam normalny trening ze sztanga i jestem mega zadowolona czuję całe ciało że trenowało

    także dziewczyny na siłownie i trenować 🙂

    Alojzy
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Silownia jest jak najbardziej dla Was drogie Panie, tylko pamiętajcie zeby nie przesadzać z ciężarami. W przeciwnym razie będziecie mieć łapę większą niż Madonna 🙂

    lasica
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    wyciskanie sztangi to nie jest temat dla kobiet. rozne formy cwiczen aerobowych jak najbardziej tak.

    Asia28
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    lasica

    po kilkunastu dniach treningu nie zgodzę się absolutnie , tak ćwiczyłam wczeżniej godziny na rowerkach, pierdołach i co wiecznie brak efektów , teraz postępuje zgodnie z artykułami z tej strony nawet się zalogowałam i pytałam o rady xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx i bardzo sobie chwale , robię przysiady , wyciskam sztangę i teraz czuje, że ćwicze. Myżlałam urosną mi miężnie i będę źle wyglądać ale to jest błędne myżlenie , rozmawiałam z trenerem i też powtwierdził, że trening na rowerkach i bieżniach jest dobrym uzupełnieniem treningu
    pożladki mam lepsze , brzuch mi się zmniejszył już nie wróce do wczeżniejszego treningu

    edit
    jakubek

    Malwiina
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    ja raczej wole zajęcia fitness, ale nie mam nic przeciwko siłowni dla kobiet, tylko żeby nie przesadzały, bo t troche dziwnie potem wygląda takie umiężnione ciało u kobiety… Ale takie zajęcia grupowe bardzo fajne, ciekawe i figurka zgrabna 🙂

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    Z czym mają rozbudować masę? Żeby to zrobić trzeba dużo jeżć, trzeba mieć też trochę inne proporcję hormonów i włókien miężniowych. Kobieta nie może bez żrodków farmakologicznych rozbudować jakiż znaczących miężni. A trening z ciężarami jest dla niej jak najbardziej wskazany.

    Malwiina
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    No to przecież mówię, że spoko, tylko żeby nie przesadzały – bez jakichż działań w kierunku nabrania masy 🙂 a ja po prostu nie przepadam za ciężarkami. Wolę sobie poskakać na fitness 😉

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    Pisałaż żeby nie przesadzały ,bo źle wygląda umiężnione ciało kobiety. Więc piszę,że co by nie robiły nie jest to możliwe ponieważ układ hormonalny kobiety na to nie pozwoli 🙂 Ciężary na pewno są lepsze w celu utrzymania sprężystego ciała i dobrej sylwetki. A co wybrać to kwestia tego co lubi się robić. Grunt to się ruszać.

    Malwiina
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    No dobra, niech sobie podnoszą ciężarki, ale nie wcinają jakichż „żrodków farmakologicznych” 😛
    Co kto woli, ja tam fitnesik, tańce hulańce itp a potem relaks w kąciku SPA :)) No i teraz cieplej sie robi, to jakiż rower będzie grany

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Trening dla kobiety"

Przewiń na górę