Ulubiona bielizna

  • Autor
    Odp.
  • martyna1
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 306
    • Pasjonat

    Czy macie może jakąż swoją ulubioną bieliznę-kolor, materiał, marka etc.?

    ps. Pytanie również do panów 😉

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    czarne i braz…
    atlantic i H&M

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Lubię H&M.

    lizzy
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 147
    • Zapaleniec

    Biustonosze z H&M są super, inna bielizna z resztą też. Lubię jeszcze Esotiq i czasem coż z Hendersona. Kolory? Czarny, róż + czarny.

    nohemi306
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 108
    • Zapaleniec

    A ja nie kupuje markowych staników 😳 Szkoda mi na to kasy 🙂 Jeżli o chodzi o kolory, to preferuje jasny róż, czarny i czerwony, nie przepadam za białym 🙂

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    biustonosze tylko Triumph 😉 a majtusie różnie.. 😛 kolory natomiast wszystkie.. 😛 najbardziej kolorowe.. nie lubie białych bo są nudne 😀

    beehive
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 292
    • Zapaleniec

    lubię bieliznę z Victoria’s secret, bo jest żliczna i dobrej jakożci i nie zmienia swojego wyglądu po wielu praniach

    MEISJE
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 158
    • Zapaleniec

    triumf 🙄

    Madziunia
    Member
    • Tematów: 31
    • Odp.: 77
    • Zapaleniec

    Nie mam jakiż konkretnych marek ale jeżli chodzi o kolorki to głównie przeważa u mnie czarna bielizna bo jest sexy a latem gdy jestem opalona lubię bieliznę białą 😀

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    Na ogol nie przykladam uwagi do metki na bieliznie ale ostatnio wpadlam na promocje Triumph-a i kupilam stanik,musze przyznac,ze bardzo dobrze sie go nosi i nie mechaci sie po praniu.

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    triumph… miałam pranie mózgu bo kiedyż tam pracowałam… 😉

    ciężko zniszczyć tą bieliznę. nie do schodzenia.
    a kolory, fasony? do wyboru do koloru.

    mój ukochany? flower curves: gładki staniczek troszkę usztywniana miseczka z aplikacją z koronki a raczej z gipiury (kwiatuszek). wersje z odpianym ramiączkiem i bez. a gatki też w zależnożci od humoru: zwykłe, szorty lub stringi. miodzio…

    a jak już wybieram bieliznę praktyczną, to topy i gatki sloggi.

    za zbyt dosłowną („erotyczną”) bielizną lub koronkami na wylot nie przepadam.

    Jovita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 317
    • Pasjonat

    ja mam rozna bilizne nie kupuje firmowych bo sa drogie ewentualnie atlantic .
    Moja ulubiona to koronowa oczywiscie , kolory najbardziej czerwien i kremowy , ale to zalezy bo ostatnio sobie kupilam swietny kolorowa bielizne.. 😉

    VanillaSky
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 331
    • Pasjonat

    @DesperateHouswife wrote:

    @Onione wrote:

    Ja jestem wszechstronna. 8)
    W teren- tylko wygodna bawełna, zero drutów i usztywniaczy (czyli chomąt- jak ja je nazywam), na uroczy wieczór cos z dreszczykiem, a i jakiż ostrzejszy komplecik sie zdarzy. 😈

    Eeee… a czemu zero drtutów ❓ przecież one w niczym nie przeszkadzają, pomagają tylko w ukształtowaniu i podtrzymaniu biustu. Zero usztywnianych misek rozumiem – to są atrapy piersi, nikomu nie potrzebne.

    Taaa, nie przeszkadzają… zależy GDZIE się w nich chodzi. Po „mieżcie” owszem, nie przeszkadzają, ale w terenie, gdy przez cały dzien chodzisz, taszcząc kilku kilowy plecach każdy drut jest przekleństwem. Zgadzam się z Onione – w teren tylko wygodna bawełna, albo nawet coż jeszcze lepiej oddychąjącego. I wcale nie atrapa – czymż je trzeba podtrzymac żeby nie kłapały przy każdym zeskoku 🙂

    A co do moich bieliznianych preferencji to intissimini, oysho, mam tez jakiż jeden H&M (brązowo turkusowy) choć ten chyba niedługo opużcie moją szufladę z bielizną bo trochę mi się znudził, no i dwie „atrapy” – w teren – jedna z normalnym zapięciem (biała), druga wkładana przez głowę (super wygodna).

    Btw. atrapą piersi nazwałabym raczej te wszystkie staniki wypchane gąbka, silikonem i innym tworzywem imitującym nasze wspaniałe ciało.

    VanillaSky
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 331
    • Pasjonat

    @Onione wrote:

    …dokładnie.
    Na dodatek spróbuj przy miseczce A kupić nieusztywniany fajny stanik.
    Jakby wszystkie posiadaczki miseczki A miały kompleks małego biustu 🙄
    Kiedyż jakaż wypchana chipsami baba w sklepie zażmiała mi sie w twarz, ze takich koronkowych bez gąbek juz dla A nie robia- „ja bym sie zapłakała na pani miescu z takimi cycuszkami”!
    Cóż. Powiedziałam, ze zapłaczę w wolnej chwili, w domu nad jej buraczanym wypełnieniem czaszki.

    O niechby tak mi mi jakaż pasztetówa powiedziała coż o moich naciąganych B 😈

    Zresztą faceci (w każdym razie mój) wolą chociażby terenowe „atrapy” od gąbczastych, przynajmniej w dotyku czuć co trzeba. Gdyby chciał pomacać gabkę poszedłby pewnie do łazienki, o tam na wannie leży taka jedna, nawet kształt całkiem podobny, albo myjkę – ta to prawie jak koronka 😆

    lacrima
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    moja ulubiona to czarna i czerwona!!!:D koniecznie “ koronkowa!!! 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Ulubiona bielizna"

Przewiń na górę