• Autor
    Odp.
  • ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    Pomidorówka koniecznie i to raz w tygodniu musi być 🙂 Poza tym pieczarkowa i ogórkowa. Dziewczyny a co dodajecie zamiast kostek? Bo ostatnio rzucił mi się w oczy bulion w szklanej butelce.

    malika
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Rosół z makaronem oczywiście, dziś myję okna to będzie na szybko na bulionie drobiowym z krakusa, uwielbiam go.

    AgaB
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja ostatnio do wszystkiego dodaję bulion Krakus. Jest dużo lepszy od tych w kostkach, nie ma tych wszystkich konserwantów i zupełnie inaczej smakuje. Pewnie o ten bulion chodziło 😉

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    Spróbowałam jakiś czas temu i muszę przyznać, że fajny jest, skład mnie przekonał i kupiłam z ciekawości 🙂

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    dobry rosół
    kwaśna ogórkowa lub kapuśniak
    pomidorówka z ryżem
    no i wszelkie zupy krem

    Aldona.s80
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    pomidorowa mojej babci z ryżem <3

    Weronika Wera
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja uwielbiam żurek a w szczególności ten wielkanocny. Niby robię go zawsze tak samo ale w święta smakuje on wyjątkowo. Od lat robię go z koncentratu w butelce Krakus.  Nadaje on niepowtarzalny aromat zupie i nie zawiera on koncentratu. Co dla mnie jest naprawdę ważne.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Uwielbiam żurek ale nigdy z gotowców. Sama robię zakwas kilka dni wcześniej, wywar robię na wędzonych kościach i włoszczyźnie, do tego dodaję podsmażoną kiełbasę i jajka na twardo. A przyprawiam czosnkiem, pieprzem, zielem angielskim. No i koniecznie majeranek:

    majeranek

    leksis02
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    ja bardzo lubię flaki, koniecznie z zasmażką po zamojsku, gotować nie gotuje, za dużo z tym roboty ale bardzo dobre sa z łowicza i te kupuję często, nawet za cały obiad wystarczają

    celestialkitty
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    też lubię pomidorową bardzo, używam koncentratu z włocławka albo świeżych pomidorków

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    A ja żurek też lubię z tym, że kupuje koncentrat żurek krakus, tez smaczny bardzo wychodzi, dodaję nieco więcej czosnku bo lubię i majeranku 🙂 No i kiełbaska musi być. Bardzo lubię pomidorówkę z makaronem . Moje dzieci w zasadzie jedzą wszystkie oprócz grochówki.

    Animka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Pomidorowa, serowa, prowansalska i pieczarkowa 🙂 No i barszcz z uszkami.

    Aggie
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Pomidorowa, dyniowa i ogórkowa. Wszystkie w tradycyjnym wydaniu.

    Cortina
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Ja bardzo lubie chlodnik 😀

    Szazamka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Pomidorowa z grzankami, rosol z lanymi kluskami <3

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Ulubione zupy :)"

Przewiń na górę