W jakich garnkach gotujecie?

  • Autor
    Odp.
  • diabolinka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Co sądzicie o garnkach stalowo-ceramicznych? Czy któraż z Was gotuje w takich? Są warte tej ceny?

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    e… a co to jest dokładnie? bo ja się na tym nie znam… 😕
    gary mam emaliowane, aluminiowy na frytki czy mleko, i patelnia jedna teflonowa… ale ja jestem akurat ignorantką w kwestii garów…

    diabolinka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    To są takie nowe wykonane ze stopu stali z ceramiką. Firma Silit je produkuje. Wrzuć sobie na google Silit Vision, albo Silit Elements, to możesz sobie je na fotce obejrzeć. Są super, ale cholernie drogie.

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    ja sobie kupiłam tefal ingenio i jestem bardzo zadowolona. też nie były najtańsze ale taka już zasada że za dobre garnki trzeba trochę zapłacić.

    diabolinka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Mnie się one nie podobają. Wyglądają jak menażki i koleżance już złazi z nich powłoka.

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    jak sie ma małą kuchnię to się docenia możliwożć przechowywania jeden w drugim 😉

    diabolinka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Te które ja kupiłam silit elements, też można przechowywać w słupku 😉

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Nie wiem tak naprawde jakie to są garnki…. mozna w nich gotować bez tłuszczu tak jak w tych ze stali chromowo-niklowej ?

    Mi
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 424
    • Pasjonat

    Ojejku, a mnie wystarczają garnki z Ikei 3 szt za 29,90zł 🙂 + patelnia Ikea Stella za 7,99zł :). Tyle że gotuje tylko dla siebie i rzadko.

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    podwójne dno z temperaturka 🙂
    o takie
    [usunięto_link]
    i nie narzekam na nie 🙂

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    ja mam z tefala i garnki i patelnie 😀 drogie były ale to się kupuje na wiele lat 😛

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    W jakich?Matko kochana…. okrągłe,stalowe,z dwoma uchwytami… szklane pokrywki… wyjdę pewnie na totalną ignorantkę,ale nie przywiązuję wagi do garnków i tak ja z nich mało korzystam 😉

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Ja tez jakos nie zwracalam na to uwagi… Gotuje w tych co sa w domu. Jakies zwykle chyba… A dwa naczynia(taka patelnia i „gasior”) sa jeszcze z domu mojej babci. I rzeczywiscie najlepsze z nich jedzenie wychodzi
    NA strychu mamy zakupiony zestaw garnkow zepter. Ale nie uzywamy ich. Dlaczego?? Bo mama mowi ze to wiano dla mnie 😆 😆 😆

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    A słyszałyscie teraz o tych garnkach z apotermicznym dnem,które oddaje energie ???

    Milena_w
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    chodzi Ci o proces indukcji??? Chyba garnki philipiaka tak dzialaja….

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " W jakich garnkach gotujecie?"

Przewiń na górę