• Autor
    Odp.
  • Dorota
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Jakie macie plany na tegoroczny wyjazd wakacyjny? Planujecie urlop w kraju czy zagranicą?
    Sama nie mam jeszcze sprecyzowanych planów dlatego chętnie poznam Wasze propozycje.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    My tradycyjnie za granicą, nie stać nas na wakacje w Polsce 😉 Pogoda nam nie dopisuje i wydajemy majątek na atrakcje dla dzieci, więc już wolę polecieć gdzieś, gdzie pogoda jest pewna.

    Konstancja Dąbrowska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    w tym roku Chorwacja i Split, znaleźliśmy niedrogie noclegi na bookaparcie i jedziemy własnym samochodem 🙂

    Kasia32
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    My też myślimy o Chorwacji,ale marzy nam się taka większa wyprawa po całej Dalmacji.Zwiedzić nie tylko Chorwację, ale Bośnie i Hercegowine i Czarnogórę.Wycieczka wzdłuż wybrzeża Adriatyku zwiedzając po kolei malownicze miasteczka tego regionu.

    Mirka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Wybieram się na 10 dni do Dalmacji. Od zawsze chciałam pojechać by zwiedzić Bałkany. W końcu się odważyłam i zarezerwowałam wycieczkę objazdową z Wytwórnią Wypraw. Wycieczka fajnie rozpisana ponieważ uwzględnia pobyt nad morzem w Neum oraz co drugi dzień całodniowe wyprawy autokarowe. Taki sposób zwiedzania bardzo mi odpowiada, będzie czas na regenerację i wypoczynek jak również zobaczenia wyjątkowych zakątków Dalmacji.

    Dorota
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Plany wakacyjne macie fajne. Mirka Twoja wycieczka ciekawie się zapowiada. Trochę odpoczynku i aktywny czas spędzony na zwiedzaniu to coś co lobię. Dodatkowo Wytwórnia Wypraw to bardzo fajne biuro, które ma nietuzinkowe oferty w dobrej cenie. Może to właśnie u nich powinnam szukać swej inspiracji na wakacyjny kierunek wyjazdu.

    Sylwia Nowak
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Kierunek wydaje mi się ciekawy, taki trochę niespotykany. Sama Dalmacja to bardziej historyczny region na Bałkanach niż jakiś pojedynczy kraj. Łącznie to Chorwacja, Czarnogóra oraz Bośnia i Hercegowina. Całkiem fajny kawałek wybrzeża Adriatyku 🙂 Aż zazdroszczę takiego wyjazdu. A co to za Wytwórnia Wypraw?

    Kornwall
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    My zostajemy w kraju i w połowie sierpnia jedziemy z rodziną w góry na tydzień do Zakopanego. Jak zostanie jeszcze czasu, to pojedziemy też na Mazury.

    [usunięto_link]

    jagienka9
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja myślę o wypadzie do Włoch, bardzo chce zobaczyć Wenecji i Rzym, ale niestety ten miasta sa oddalone od siebie o ok 550 km więc nie wiem czy się uda, póki co poszukuje jakiegoś fajnego miejsca na pobyt 3 dniowy w okolicy Wenecji, potem chce zmienić miejsce, ale jeszcze nie wiem gdzie 🙂

    anetkaska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    U nas już tradycyjnie na czas wakacji rozbijamy rodzinę i my z mężem lecimy na Kretę, a dzieci wysyłamy na kolonię z biurem ctravel gdzie przynajmniej będą miały zajęty czas i nie będą się nudzić 🙂

    MarynaSz
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Ja się wybieram we wrześniu (czyli już tak niedługo!) z przyjaciółką do SPA Unitral w Mielnie. Mamy w planach w końcu trochę wypocząć i o siebie porządnie zadbać. Za dużo było pracy, za mało wypoczynku w ostatnim roku, czas trochę tę proporcje zmienić 😀

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Myśmy w tym roku pojechali do tesciowej, a tam.. mieliśmy bazę wypadową do wyjazdów do czech i do niemiec 😉

    Monika
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    My troche w Angli i troche szybkich wyjazdów między innymi nad morze.

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    U nas już planowanie kolejnych wakacji, tylko na razie mało które biuro ma oferty. Pełną ma Rainow, chyba również Tui. Ogólnie czekamy na większy wybór – obserwujemy w Travelplanet. Firsty mi się podobają. Teraz płaci się niewielkie grosze, a dopiero później, na miesiąc przed wakacjami, trzeba zapłacić całość. Ale tak czy siak – na pewno będzie najtaniej.

    gox55
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Ja uwielbiam jeździć za granicę.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wakacje 2017"

Przewiń na górę