• Autor
    Odp.
  • Tamara Schmidtke
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Ja miałam okazje w tym roku byc i zagranicą oraz w naszych cudownych Bieszczadach 🙂 Piękne widoki.Tam gdzie spaliśmy , a był to dokładnie Gościniec Horb , mieliśmy blisko na szlaki , widok na stoki Jasła . A co do samego pensjonatu to bardzo czysty , wnętrze dopieszczone 🙂

    MarynaSz
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    jak dla mnie wypady po polsce są fajne, ale raczej na weekend. na dłuższy urlop też wybieram zagranice. Lubie eksperymentować, dlatego w tym roku myślę jeszcze czy nie wypłynąć na rejs po wyspach kanaryjskich 🙂 zostało mi jeszcze troche urlopu i i tak mei gonią że musze wykorzstać, a w opcjach last w Itace to rejsy bardzo fajnei wychodzą cenowo. Nigdy nie pływałam takim statkiem, chyba pora spróbowac 🙂

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    W Polskę? Tylko na weekendy. Nie widzę powodów do wyjazdów na morze. Po prostu lubię ciepło, a kiedy jadę nad morze, to chcę mieć od razu zapewnioną pogodę, odpowiednie warunki. Morze ma być ciepłe. Zresztą – to nie wymaga wielkiej kasy. Nawet we wrześniu widziałem hotele z Grecosa, które kosztowały ze wszystkim… 800 zł. Oczywiście to było last minute, totalnie na ostatnią chwilę, ale jeśli komuś zależy, to może zorganizować sobie mega tanie wakacje 😉

    sorgusa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja byłam w tym roku w Grecji 🙂 Na Zakentos. Przepiękna wyspa. [usunięto_link]

    KapitolAHJ
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    p****

    Honorata Janta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Mozliwe ,ze gdzies tam kosztowały takie wczasy 800 zł ale to na prawde trzeb trafić. Mi najbardziej np zależało na Chorwacji teraz . Z tym ,ze ponizej 2000 zł za osobe nie schodzi . Więc patrzyliśmy na apartamenty i osobno samoloty. I ta opcja nam się bardziej opłaca . W PL , w niedziele po raz kolejny wybieram sie w Bieszczady do pensjonatu Gościniec Horb 😉 świetny miejsce na wypoczynek , wokół piekne widoki. I pyszne śniadania 😉

    Monikacookies
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    My z mężem chcemy jechać w tym roku wygrzać się na jakiejś plaży ….może Hiszpania……

    olina
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    W tym roku fajnie byłoby się wybrać się na plaże w ciepłym kraju i zapomnieć o obecnych mrozach. Planuję urlop na Wyspach Kanaryjskich ale to dopiero w sierpniu, do tego czasu mogę je zobaczyć na portalu spotcameras.com .

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    A co tam fajnego planujecie w tym roku? Czas leci jak szalony, boję się, że najlepsze oferty nam wykupią. No i w tym roku w Polsce raczej szukam, najlepiej apartament dla rodziny 2+2 i z możliwością zabrania psa.

    Magnificon
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    W tym roku mam w planach wyjazd  do Chorwacji.

    emila22
    Participant
    • Tematów: 17
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    jak szukasz ciekawych miejsc co sobie zajrzyj na sun&snow, mają bardzo dużą bazę apartamentów nad morzem, w górach, na pewno coś dla siebie znajdziesz

    magda81
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Bardzo podoba mi sie podejscie osob planujacych swoje wakacje gdzies zagranica. Tez kiedys jezdzilam troche po Polsce, zazwyczaj konczylo sie albo na poludniu albo na polnocy. Po kilku latach niestety potrafilo sie to dosc mocno znudzic. Tak to juz jest w zyciu, apetyt rosnie w miare jedzenia i chcemy doswiadczac czegos nowego. Moim zdaniem to pozytywna cecha naszej osobowosci poniewaz pozwala nam rozwijac sie. Kazdy ma takze inny definicje tego czym sa dla niego wakacje. Niestety dla wiekszosci jest to wybranie jakiegos miejsca gdzie beda mogli sobie polezec na lezaku, poopalac sie i cos zjesc. Ewentualnie jeszcze wrzucic pare zdjec na media spolecznosciowe. Ja poznalam troche inne podejscie po przeczytaniu paru wartosciowych blogow. Podroz powinna byc odkrywaniem nie tylko jakiegos nowego miejsca pod katem roznic kulturowych ale tez przy okazji poznawaniem samego siebie. Samoobserwacja w zupelnie nowym otoczeniu moze byc dla nas doswiadczeniem bezcennym bo dla kazdego bedzie to czyms personalnym. Swietnym celem na taka podroz bedzie kraj zupelnie rozniacy sie od naszego np. o Japonii mozna przeczytac wiele pozytywnych rzeczy. Kluczem do sukcesu bedzie znalezienie kogos bardziej doswiadczonego bo przewodnik japonia – ryoko.pl/o-nas/przewodnik-po-japonii moze pomoc nam zaplanowac wszystko od podstaw. Pamietajmy, ze to zawsze czas jest nasza najwieksza wartoscia .. dlatego rozdysponujmy go odpowiednio.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wakacje 2017"

Przewiń na górę