Wasz ulubiony zapach na wiosnę ?

  • Autor
    Odp.
  • renata84
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Szukam nowego, interesującego zapachu na wiosnę. Jak do tej pory używałam zapachu Givenchy Got Couture, Eaudemoiselle. Ostatnio kupiłam nowy zapach Gucci Premiere w sklepie perfumytaniej.pl, może ktoż używał?

    julia2007
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    nie, nie uzywalam. Na wiosne polecam Incanto Charms, bardzo lekki fajny zapach.

    Kasia697
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    mój ulubion y typ zapachów na wiosne to te z grupy zapachów kwiatowo-owcowych np. Gucci Flora, Givenchy Ange ou Demon Le Secret, Armani Acqua di Gioia. Uwodzą delikatnożcią, romantyzmem i delikatnym aromatem kwiaów.

    AiszaPerfumy_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 107
    • Zapaleniec

    Mexx Black Woman- dla mnie jeden z lepszych zapachów taki typowo letni,orzeźwiający o kwiatowej nucie,uważam że warto,ewentualnie Lacoste różowe ale to juz kwestia gustu:)

    seterka
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 108
    • Zapaleniec

    Chanelki 5 – używam od dawno, ulubiony nie tylko na wiosne

    Euro-Zakupy
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    A co powiesz na Ck Euphoria? Bo moim zdaniem to bardzo ładny zapach w sam raz na wiosnę i lato- jest lekki i zarazem wyzywający:)

    Essenza-Perfumerie
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Zarówno Ch np 5 jaki CK Euphoria to bardzo ciekawe zapachy na wiosnę oraz lato. To samo w przypadku nowego Armani Code,może któraż z Was miał okazję powąchać i napisze swoją opinię?

    Erika Li
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Myślę, że na wiosnę potrzebny jakiś lekki zapach. Mnie podoba się perfum Her Golden Secret, ale się wydaje, że ten zapach jest za słodki na wiosnę.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wasz ulubiony zapach na wiosnę ?"

Przewiń na górę