Wasza najczesciej przesluchiwana piosenka

  • Autor
    Odp.
  • the_best_anna
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Witam, wlasnie sie zastanawialam nad lista 10 moich ulubionych piosenek, no i z trudem, ale udalo mi sie ulozyc taka 🙂 Zastanawia mnie tez, ktora z piosenek sluchalam najwiecej razy. Czesto jest tak, ze jak jakas piosenka mi sie spodoba to mojej jej sluchac dzien i noc 😀 … no i po kilku dniach takowa piosenka juz mi sie przestaje podobac 🙁 – takie „przejedzenie”. Hm, moja piosenka, ktora przesluchiwalam najwiecej razy to Nena – 99 Luftballons

    a Wasze?

    Loona
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    ja najczężciej słucham to be with you- mr.big i rolling in the deep -adele;)

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Hm, moja piosenka, ktora przesluchiwalam najwiecej razy to Nena – 99 Luftballons

    a Wasze?

    Tej piosenki wolę wersję od Bjork 😉 A ja w zasadzie nie mam jednej najczężciej przesłuchiwanej piosenki. Słucham różnych gatunków i dużo różnych zespołów i wszystko zależy od humoru i co mi się w głowie za melodia błąka 😛

    joanna23
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Dire Straits – Money for Nothing – genialna 🙂

    boziga
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Adele – someone like U slucham nieprzerwanie od kiedy znalazlam 🙂

    Tusiak
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    U2 – Pride, od wielu lat ulubiona piosenka :).

    myosotis
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    DJ cam – Summer in Paris (feat. Aggun) – idealna gdy idę do pracy, wracam z pracy, do czytania – idealna do wszystkiego 🙂 Bardzo delikatna i pozytywna 🙂

    MamaWSzpilkach
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Oj, tutaj mogę się rozwinąć. Czasem, jak coż mi wpadnie w ucho, to jestem w stanie non stop tego słuchać. Do znudzenia. prędzej mojego męża, bo jak ten sam kawałek usłyszy po raz trzeci pod rząd, to już zaczyna się na mnie boczyć 🙂

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Za mną też ostatnio chodzi tylko Adele:)Według mnie jedyna,która dorównała rockmenom głosem.Miks z AC/DC genialny:)

    blizz
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Meren re (Akt ostatni).

    Anadiya
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Paradise city, Time to pretend i Prąd stały/ prąd zmienny

    vajola
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    Wszytko zależy od tego jakim zespołem się aktualnie 'jaram’:) Utworem, który przesłuchuje teraz najczężciej jest Something good zespołu alt+j

    Canald
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    zdecydowanie Adele – Rolling In The Deep

    [usunięto_link]

    :mrgreen: :mrgreen:

    mloda999
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Ewelina Lisowska – W Stronę Słońca 😀

    Panienka2
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    Lubię muzykę, często slucham po kilka razy jednej i tej samej, ale ostatnio puszczam na You Tube na okrągło piosenkę w wykonaniu finalisty X-Factora Wojciecha Ezzata „Angels”, polecam:
    [usunięto_link]

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wasza najczesciej przesluchiwana piosenka"

Przewiń na górę