• Autor
    Odp.
  • MarynaSz
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Ja używam od jakiegoś czasu kolagenu do twarzy ze strony zdrowiej.net.pl i muszę przyznać, że naprawdę działa cuda bo moja skóra jest w świetnej kondycji 🙂

    ade
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Faktycznie takie kosmetyki mogę być dobre, nie zwróciłam na nie uwagi. Za to bardzo lubię Bielendę, większość z ich kosmetyków mi odpowiada, ostatnio testowałam maski metaliczne, blue detox jest dla mnie hitem

    Galicja92
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Polecam jeszcze cienie do powiek Morocco z Bikora 🙂 Są super trwałe. Moje ulubione kolory to Bed&Breakfast.

    Biala_Czekoladka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja polubiłam kosmetyki z Avril. Mają kolorówkę z naturalnym składem.

    Jadwiga Buch
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Ja na pewno mogę polecić każdej skórze – atopowej, trądzikowej, suchej, krem cetaphil da ultra. Działa on cuda, naprawdę, zwłaszcza jak nasza skóra wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Ja go używam cały rok i naprawdę efekty są super 🙂

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Rękawiczki złuszczające epiltouch byolie. Zdecydowanie nr 1 dla popękanych, suchych czy też ogólnie zniszczonych dłoni. Tym bardziej efekt jest natychmiastowy. No i oczywiście czasem uda mi się męża namówić na taki zabieg, jak już ma bardzo zniszczone dłonie.

    Wiosenka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 103
    • Zapaleniec

    Zgadzam si z tym, że epiltouch byolie. najlepsze rękawiczki złuszczające 🙂 Stosuje od dawna, dłonie są piękne. Dla mnie plusem jest tez to , że lakier hybrydowy jest nieruszony przez tę rękawiczki. A uwierzcie,  że z innymi produktami bywało różnie

    Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    reddragon na uszkodzony naskórek nie kładź lepiej, bo podrażnisz. Z popękaną skórą trzeba ostrożnie.

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Ishtar zależy jak mocno popękany 🙂 Ale ogólnie to jak są rany to staram się ich wtedy nie używać 😉

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Ja odkryłam niedawno markę Botame, kosmetyki dostępne w aptekach doz. Rewelacja, znacie? Mają genialne kremy, masła do ciała, peelingi, świece do masażu i inne produkty.

    DariKra84
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Wobec tego ja polecam mój ulubiony Oz, balsam do ciała z Ozcosmetics. W składzie ma naturalne olejki i olej CBD, a zaraziła mnie nim moja siostra, używa do do łagodzenia bólów placów i  brzucha przy PMS. Po prostu go kocham 😀

    eufrat
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja uwielbiam kosmetyki różnych marek, ale za to perfumy mam jedne ulubione i są to Escady.

    SingAsong
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Nie znam tej firmy [usunięto_link].. To polska firma?

    justynka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Oleje z Renovality. Można uzywać na ciało, na twarz i na włosy. Są naturalne co dla mnie jest bardzo wazne. Gorąco polecam

    Aleksandra
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Ja szczerze polecam pianki do mycia twarzy od BIOLOVE – są rewalacyjne

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wasze kosmetyki godne polecenia"

Przewiń na górę