wasze ulubione restauracje

  • Autor
    Odp.
  • Izys
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    Na pewno nie jadacie jedynie w domu, a czasami wychodzicie również na miasto, żeby odpocząć od garów. Jakie wtedy restauracje odwiedzacie? Taka informacja może być kompendium wiedzy dla turysty, który będzie chciał odwiedzić wasze miasto.
    Tak żeby zacząć, moją ulubioną restauracją w Krakowie jest U Romana gdzie można tanio i bardzo smacznie zjeżć domowe obiady, plusem jest również widok z tarasu na Wieżę Mariacką.

    znaczek
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    O, widzę, ze krakowskie klimaty. W tym mieżcie jest mnóstwo dobrych restauracji, które warto odwiedzić. Z takich, które ostatnimi czasy nawiedziłam, to w pamięć zapały mi Le Scandale na Kazimierzu. Dobre jedzenie, ciekawy wystrój, idealne miejsce na kolacje ze znajomymi.

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Na pewno nie jadacie jedynie w domu, a czasami wychodzicie również na miasto, żeby odpocząć od garów. Jakie wtedy restauracje odwiedzacie? Taka informacja może być kompendium wiedzy dla turysty, który będzie chciał odwiedzić wasze miasto.
    Tak żeby zacząć, moją ulubioną restauracją w Krakowie jest U Romana gdzie można tanio i bardzo smacznie zjeżć domowe obiady, plusem jest również widok z tarasu na Wieżę Mariacką.

    Dawno nie byłam w Krakowie,ale wybieram się za kilka tygodni.Podaj jeszcze jakąż fajna i niedrogą restaurację.

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    jeżli chodzi o mnie i moją ulubioną restaurację to ja bardzo lubię Scandale Royal na Placu Szczepańskim w Krakowie. Panuje tam miła i kameralna atmosfera, ale też można bardzo dobrze zjeżć. Jeżli ktoż lubi owoce morza powinien tam zajrzeć, bo w tej restauracji podają najlepsze krewetki w całym mieżcie;)

    donata
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Nie lubię sieciówek, które są w każdym większym mieżcie, nie tylko w Poznaniu. Nie interesują mnie McDonaldy. Za to uwielbiam małe knajpki i resrtauracje z klimatem. Na przykład fajnie jeżć w Starym Młynie na Wrocławskie, bo jest ładny wystrói i smaczne jedzenie.

    0felia86
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    @dzikiwiesiek wrote:

    Mi w Łodzi przypadł do gustu pub/restauracja o nazwie one21

    oj to chyba pora troche lepiej poszukac 😉 Anatewka, Varoska, Irish Pub – polecam pysznosci! 🙂

    ______________
    [usunięto_link]

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    @dzikiwiesiek wrote:

    Mi w Łodzi przypadł do gustu pub/restauracja o nazwie one21

    jeżdżis, parę miesiecy temu byłem tam 😉 supaer 😀 kważno-słodkie…

    moja: pod pstrągiem. i rzeczywiżcie to był fantastyczny pstrąg. oraz wychył na księżyc 😯
    szał!

    ______________
    [usunięto_link][/quo

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    @dzikiwiesiek wrote:

    Mi w Łodzi przypadł do gustu pub/restauracja o nazwie one21

    jeżdżis, parę miesiecy temu byłem tam 😉 super 😀 kważno-słodkie…

    moja: pod pstrągiem. i rzeczywiżcie to był fantastyczny pstrąg. oraz wychył na księżyc 😯
    szał! jedliżmy zajebiżcie romantyczne frytki! bardzo na nie namawiam… Hard! :-

    ______________
    [usunięto_link][/quo

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    @dzikiwiesiek wrote:

    Mi w Łodzi przypadł do gustu pub/restauracja o nazwie one21

    jeżdżis, parę miesiecy temu byłem tam 😉 super 😀 kważno-słodkie…

    moja: pod pstrągiem. i rzeczywiżcie to był fantastyczny pstrąg. oraz wychył na księżyc 😯
    szał! jedliżmy zajebiżcie romantyczne frytki! bardzo na nie namawiam… Hard! :-

    [usunięto_link][/quo

    radka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Mnie w Wawie przypadł do gustu i smaku Dom smaków 🙂 Generalnie położyli tam nacisk na typowo domowe jedzenie. Cena za lunch na szczężcie mnie nie zmroziła. 19 zł do przyjęcia 🙂 Zupa ciepła, drugie żwietnie przyrządzone. Obsługa na plus 🙂

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Mnie w Wawie przypadł do gustu i smaku Dom smaków 🙂 Generalnie położyli tam nacisk na typowo domowe jedzenie. Cena za lunch na szczężcie mnie nie zmroziła. 19 zł do przyjęcia 🙂 Zupa ciepła, drugie żwietnie przyrządzone. Obsługa na plus 🙂

    fajna rada, dzieki 🙂 wpadne tam jak bede w Warszawie.

    Dave84
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    no pewnie, że wychodzimy na miasto, nawet się co nieco podróżuje i poznaje jakież fajne miejsca. jeżli chodzi o moje ulubione miejsca to ja bardzo lubię restaurację Ahmed w Poznaniu. Fantastyczne miejsce, żeby spotkać się ze znajomymi i zjeżć dobrą pizzę.

    ZuzkaZ
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 91
    • Stały bywalec

    bardzo lubie chodzic ;))) ostatnio najczesciej na sushi 😉

    panna migotka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    oj teraz mamy wakacje, lato, warto znaleźć miejsca gdzie się można się schronić przed żarem lejącym się z nieba, ale też, gdzie można miło spędzić czas. Ja bardzo lubię zaglądać do C.K. Browaru w Krakowie przy Bagateli, jest chłodno, jest pyszne piwo, jest miła atmosfera. Niczego więcej mi nie trzeba.

    Antygona
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    widzę, że ile opinii tyle odpowiedzi, no i dobrze przynajmniej będzie w czym wybierać. Jeżli o mnie chodzi to ja przede wszystkim stawiam na dobre jedzenie, lubię jak mam dużo do wyboru, od sałatki po coż bardziej konkretnego. Poza tym też ważne jest dla mnie jaka panuje atmosfera w danym miejscu, bo jeżli wybieram się na obiad do miasta, ze znajomymi zależy mi też na tym, żeby było miło i kameralnie, żebym mogła spokojnie z nimi porozmawiać. I powiem wam, że ostatnio coraz czężciej zaglądam do Dominium, bo bardzo smakują mi ich sałatki, ale też nie muszę wrzeszczeć, jak chcę porozmawiać.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " wasze ulubione restauracje"

Przewiń na górę