• Autor
    Odp.
  • calineczka02
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    witam 🙂
    macie moze pomysly jaka mozna zalozyc sukienke na slub i wesele siostry?
    dodam ze jestem starsza (druhna) na weselu i kompletnie nie wiem w co sie ubrac ^_^
    z gory dziekuje za jakie kolwiek wstazowki czy tez linki 🙂

    sija
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Hm myżlę że jakaż gustowna czarna sukienka będzie dobra .

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    czarna? to nie pogrzeb… myslę że jak pochodzisz po butikach na pewno coż znajdziesz tym bardziej teraz jak zbliza się okres sylwestrowy i studniówkowy 🙂

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    przeciez teraz w okresie studniowkowo-sylwestrowym sklepy sa pelne kiecek.

    kasia21
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 425
    • Pasjonat

    Myżlę, że na pewno nie biały i kremowy. To kolory dla panny młodej.

    uważam, że „mała czarna” z odpowiednimi dodatkami jest ponadczasowa. Lub jakiż ładny kostium np. szerokie satynowe spodnie i krótki żakiet. 🙂

    Ps. Ja też mam wesele przyjaciółki i też zaczynam szukać kiecki 🙂

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    czarna? to nie pogrzeb

    Jak czarna to na pogrzeb? Jak mała czarna to na pogrzeb, jak czarna z falbanami to też na pogrzeb? Kolor tu inie ma nic do rzeczy. Czerń pasuje do wielu okolicznożci.

    A założycielka tematu, to myżli, że wiemy jak wygląda i w czym się dobrze czuje, że mamy jej pomóc w co ma się ubrać? Przecież nawet nie wiemy czy jest gruba, czy chuda. Po co ktoż zakłada takie idiotyczne i wypowaida się zaje…żcie mało precyzyjnie :]

    W takim razie ja doradzam turkusową falbaniastą dopasowaną z dużym dekoltem kiecke. Bo co tam, przecież nie jest istotne to jak wyglądasz.

    calineczka02
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    a po co te nerwy? nie lepiej po prostu zapytac jaka mam figure?
    a jesli cos komus nie pasuje nie musi sie wypowiadac na temat…
    zauwazylam ze wiele postow na tym forum jest napisanych albo ironicznie albo z nerwow…tylko po co?

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Masz racje, to jest forum wrednych suk, do czego ja sama tez się troszkę przykładam. Ale być możę dlatego, ze gdy tylko sama zaczęlam tu pisać, od razu się na mnie pare osób przejechało i sama się tego nauczyłam 🙂

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    jak ktoż chce niech załozy czarną.. ale ja bym wolała jakąż żywszą… ale co kto woli i nie zamierzam sie z nikim klocic na ten temat bo takie jest moje zdanie 😛

    anna82
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    osobiżcie nie polecam czarnej, choć pora roku taka, ze będzie nawet ok. Biała i jasny krem też rzeczywiżcie powinny być zarezerwowane dla Panny młodej ale po za tymi kolorami jest wielki wachlarz możliwożci (np. bordo, granat, złoty itd)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " wesele…"

Przewiń na górę