Wibrator – co istotne?

  • Autor
    Odp.
  • alicjart
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Ja bym stawiała raczej na rodzaj wibracji – miałam dwa, jeden super, drugi beznadziejny, kształtem prawie identyczne. Niestety nie sprawdzisz tego, zanim nie kupisz. O dziwo drogi (lelo) był mniej przyjemny od tańszego (firmy nie pamiętam), niestety tańszy popsuł się po 2 miesiącach 🙁

    narcyzkaz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    To ciekawe:) Na temat wibratorów to się nie wypowiem ale poczytaj recenzje:)

    Frywolnie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Akurat tak się składa,że gadżetami erotycznymi zajmujemy się na co dzień,więc możemy pomóc i doradzić w kwestii wyboru tego najbardziej odpowiedniego. Rodzaj wibracji to jedna sprawa,ale drugą będzie jakożć i materiał wykonania wibratora.

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    @radan wrote:

    Dziewczyny – nie chcę testować, bo już raz kupiłam i … masakra, zero efektu, nawet się nie zbliżyłam do orgazmu.

    wierzę, miła radan 😉

    @radan wrote:

    Jaki i za ile wibrator kupić, aby była moc?

    nie ma takich pieniędzy, Przyjaciółko moja 😛

    ps. niech Cię Pan Bóg chroni, żebyż kupowała jakież idiotyczne wibratory, śliczna :}}

    @radan wrote:

    Mam na jakiż czas dosyć facetów

    bardzo Cię rozumiem i zapraszam na winko, Słodka… bez żadnych podtekstów…
    obiecuję 😀

    @radan wrote:

    testuję „inne” sposoby.

    nic Ci nie pomoże, Kwiatuszku… Tobie Ci potrzeba porządnego kutasa! :-

    @radan wrote:

    Proszę pisać o własnych dożwiadczeniach 😉

    jak najbardziej – ja lubię dużo porozmawiać, pomerdać w c****, włożyć w pupę,p****żcić stópki… nadziać na rożno, tarzać się aż po brzask księżyca… i… wschód słońca… :jupi:

    radan, musisz przejsć jakież rekolekcje, bo widzę, że jesteż zdołowana…
    i to strasznie! daj się namówić na to winko. Hard :-

    starling
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Ja tam mam różnego rodzaju wibratory, od małych po wielkie i każdy daje radę

    eRozkosz_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 129
    • Zapaleniec

    Akurat takimi gadżetami erotycznymi zajmujemy się od dawna i możemy pomóc podczas wyboru,miła obsługa jest do dyspozycji i odpowie na wszystkie pytania:) Kluczowa sprawa to oczywiżcie cena oraz jakożć,materiał z jakiego jest wykonany wibrator.

    ewelyn
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Polecam wibratory z silikonu medycznego o silnych wibracjach. Warto inwestować w dobre wibratory takie jak Lelo, Marc Dorcel, Zini, Rocks-Off, etc.

     

     

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Moim zdaniem najważniejszy jest materiał, z którego [usunięto_link] jest wykonany – to znacznie bardziej istotne niż poszczególne funkcje i dodatkowe bajery. Na początek najlepiej wybrać jakiś prosty, w normalnej cenie, czas na szaleństwa przyjdzie później. 🙂 nie patrzyłabym na markę – nie zawsze jest wyznacznikiem jakości.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wibrator – co istotne?"

Przewiń na górę