• Autor
    Odp.
  • Katarzyna345
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Właśnie… ostatnio jestem wciąż zmeczona i niewyspana. Jem i sypiam dobrze i regularnie. Nie wiem.. czy to moze byc spowodowane jakąś chorobą?

     

    kropla deszczu
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    Może przesilenie zimowe. W końcu te wahania temperatury dziś minus, a jutro plus 5 dają się we znaki organizmowi! Odpoczynek, sen i witaminy, ale w postaci owoców pomogą!

    ela12
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Też tak czasem mam. Może zrób sobie badania krwi tak na wszelki wypadek

    Galarretka_31
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Ja bym zbadała na twoim miejscu tarczyce i ogólnie hormony, bo to nie jest coś w porządku..

    Sasanka90
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Idz do endokrynologa i niech zrobi ci badania tarczycy

    rodzynek_w_serniczku
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Nie brzmi to dobrze. Może to też być anemia w sumie, także dobrze by było zobaczyć jak jest z krwią.

    Kira
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Tego typu problemy biora sie praktycznie zawsze z tarczycy. Czas na wizyte o endokrynologa, zmiane diety itd.

    Szazamka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Dokladnie, to brzmi jak podrecznikowa tarczyca

    emila22
    Participant
    • Tematów: 17
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    ja bym to zbadała, tarczyca to dobry kierunek ale warto zacząc chociaż od podstawowych badań. Moja mama tak narzekała że jest zmęczona, nie ma sił, okaząło się że ma lekką anemię i też niewielkie problemy z tarczycą. Zaczęła brać geriamoc , dużo to pomogło, tam jest mnóstwo składników które dobrze działają na układ nerwowy, też sporo selenu, który świetnie działa na tarczycę i serce

    PinkKarmel
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Zmęczenie wiecznie też powodują różne pasożyty takie jak np. owsiki. Więc warto zacząć od podstawowych badań. A teraz niestety wszędzie tego dużo.

    Jackie
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    W pierwszej kolejnosci zrob kompleksowe badania krwi, w drugiej niech przeanalizuje ci je endokrynolog

    Vicky11
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Ja bym zrobiła badanie na pasożyty i najpierw to wykluczyła

    Pomogą też regularne ćwiczenia i picie 2 litrów wody dziennie lub więcej

    PinkKarmel
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    2 litry wody nie wystarczy!!!! Vicky11 minimum 3l!!! Wino potrafi się pić litrami to wodę też, a co ! !

    kchmiel93
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Anemia, tarczyca, pasożyty… Już wszystko co najgorsze, tak to jest szukać porad w necie 😉

    Najlepiej porozmawiaj z lekarzem, ale też przeanalizuj co się zmieniło w twoim życiu ostatnio. Może jesz więcej tłustych rzeczy, więcej pracujesz, zaczęłaś później chodzić spać, zaczęłaś palić albo może właśnie rzucasz, uprawiałaś sport i przestałaś? Powodów może być wiele tak na prawdę. Nie ma co ulegać diagnozom wykonanym na bazie jednego posta 🙂

    nadiapolak
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Może przesilenie zimowe, dużo odpoczynku, sypiaj dłużej o ile masz możliwość i duuuużo witaminek 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wieczne zmęczenie"

Przewiń na górę