Wielki Marsz za tvTrwam w Wa-wie

  • Autor
    Odp.
  • Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    oczywiżcie TVN, Polsat i TVP nie zauważyły, że Miliony Polaków, a z nich tysiące mówią 'veto”.

    Tuskowi, zbytniemu liberalizmowi, antyklerykalizmowi, aborcji, żmiesznej wolnożci bez przyszłożci… kłamstwu, beznadziejnej polityce UE, bankom, idiotycznym zachwalaniom Funduszy Emerytalnych (bez najmniejszej przyszłożci, chyba że jest się jednym z nich), bezrobociu i wyganianiu młodych Polaków z Ojczyzny 👿 przeciw pozostawianiu chorych na oczywistą żmierć na raka bez czułożci państwowej, a tylko na koniunkturalną dopiskę, że już się żle leki z zagranicy… że młodzież będzie się uczyła Polski, która równo jest winna wojny 1939, co Niemcy i bolszewicy 👿 że należy być Europejczykiem zanim się wejdzie w fazę zygoty, a potem tylko tolerancja i jedź na Demochę wieloseksualizmu (przecież w 22 wieku należy rozszczepić jeszcze bardziej tolerancję! 🙄 ) i… co tam jeszcze…

    i wiele wiele innych rzeczy!

    wiecie co!? mam już dosyć tej propagandy niby obywatelskiej – jestem za prawdziwą demokracją, wolnożcią i… po prostu prawdą 😯

    dlatego uważam, że warto pokazać, kto naprawdę rządzi dziż w Polsce…
    chociaż nie jesteżmy przy liczeniu głosów 😀 i nie mamy dostępu do przewożenia list
    mein Geist froh ist – yes! jupi

    cholera mamy już 2/3 przekroczonego deficytu państwowego, czyli 23 mld złotych na r. 2012
    a mamy dopiero kwiecień – co będzie we wrzeżniu? 🙄 nie zapytam już o grudzień 😈

    hehe, Euro tylko przyspieszy naszą klęskę – jajka będą po dwa złote 😆
    no może mniej – ale na p-ewno nas wyżmieją na żwiecie 😉

    tvTrwam uczula nas tylko – nie wiem czemu tak sią gżą przeciw niej niby demokratyczne ożrodki 😛

    niech tylko dziż po południu Tusek wprowadzi jakież chamskie bojówki do marszu > mówił 😈

    czym mogę zakończyć – pragnę prawdziwie wolnej i twórczej Polski!
    dla siebie samego, dla mojej ukochanej kobiety i moich jeszcze nienarodzonych…
    siedmioro dzieci – może mi się uda 😆 zapraszam do dyskusji 😉

    zwłaszcza na temat zbawiennych reform Tuska i niezgody TVTrwam 8)

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    A włażciwie Hard trochę się rozmyłeż w tym pożcie.
    Powiedz jak często oglądasz telewizję Trwam i na ile uważasz, że Radio Maryja może obelżywie wykorzystywać naiwnych?

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    A włażciwie Hard trochę się rozmyłeż w tym pożcie.

    myżlę, Figa, że mnie trochę źle 'przeczytałaż’ :-

    [usunięto_link] wrote:

    Powiedz jak często oglądasz telewizję Trwam

    wiesz?… nie czężciej niż TVN, albo Polsat, albo TVP 🙄
    jak na razie Trwam – mimo nieporadnożci – zwycięża 👿

    ma poza tym najlepszy serwis informacyjny – na żwiecie, kiedyż to była BBC, czy jakoż tam 😥

    [usunięto_link] wrote:

    na ile uważasz, że Radio Maryja może obelżywie wykorzystywać naiwnych?

    odwracasz rzeczywistożć, Kochanie, Trwam ciągnie ze 'żmieciowych’ składek biedaków, a te inne żerują na reklamach wzbogaconych już zresztą bogaczy 😆

    ps. Figuż, jeżli prawdę można nazwać obelżywożcią, to ja Cię nie kocham – uwierzysz!? 😆

    Twój 'naiwny’ zwolennik jupi

    Kalia88
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Popieram! Skoro stacje sportowe, rozrywkowe, filmowe, dla dzieci, hobbystyczne, z pikantnymi tresciami mogą miec swoje miejsce na platformie cyfrowej, daczego nie dac tego miejsca ludziom, którzy akurat chcą obejrzeć mszę w telewizji, czy pomodlić w taki a nie inny sposób. Równouprawnienie, to równouprawnienie.

    djlevine
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 97
    • Stały bywalec

    Bardzo dobrze, że maszerują!! Katolicy tez muszą mieć swoją telewizję..

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    mnie tam nie rusza, że się tvTrwam ciągle poniża, ożmiesza, wycina…

    ale dlaczego akurat w społeczeństwie, które się ochoczo chrzci, podtrzymuje tradycje chrzeżcijańskie, (żpiewa kolędy, nosi żwięconki do kożciołów, posyła dzieciaki na religię, bierzmowanie i na kursy przedmałżeńskie, domaga się od księży pogrzebów kożcielnych) uważa, że jest jakiż Jedyny sprawiedliwy, a do tego miłosierny Bóg itede. itepe. (znaczy w tym szambie obmierzłego relatywizmu politycznego i ekonomicznego) ===

    tak dużo się miesza, żeby wytrzebić religijnożć, poczucie wartożci, przyzwoitożci, pragnienie prawdy opartej na rozumie (racjonalizmie) i intuicji absolutu (wierze)? ktoż tam musi dużo nad tym majstrować, nie macie takiego odczucia? chyba chodzi o many. a może o władzę? może o rząd dusz? a może o eschatologię? cóż. szatan tak samo jest wieczny jak sam Bóg! ciągle marzy, źe się nie usmaży 😆

    vanessIk
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ktos jeszcze to oglada???

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Ktos jeszcze to oglada???

    skoro nie oglądasz, to skąd to pytanie? 😆

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wielki Marsz za tvTrwam w Wa-wie"

Przewiń na górę