wielkosc mieszkania

  • Autor
    Odp.
  • ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    jakia jest wg was najlepsza wielkosc mieszkania dla pary??? jakiej wielkosci sa wasze mieszkania i czy wam to odpowiada???? ja mieszkam z chlopakiem w domku w takiej malej miejscowosci praktycznie wsi. mamy sypialnie,salon i jeszce jeden pokoj. do tego kuchnia (KTOREJ NIE CIERPIE!!!!) i toaleta

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    sypialnia, salonik z aneksem kuchennym (oddzielone barkiem) i łazienka. więcej mi w gniazdku nie potrzeba…

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    moim zdaniem minimum 2 pokoje w jednym sama sypialania w drugim tv, kom itd.
    kuchnia i lazienka… nie wiedze siebie w jednym pokoju tzn łózko komp i tv… na dluzsza mete na tymczasowe zamieszkanie jeszcze tak ale nie na lata…

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    na razie ci to powinno starczyć a nawet przy jednym dziecku też będzie dobrze. Macie salon i sypialkę i jeszcze pokój[ewentualnie dla przyszłego dziecka] to jest dobre rozwiązanie

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    czasem gdy siedze w domu sama to jest tak pusto 😥

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    mnie pusty dom nie przeszkadza lubię przebywać sama ze sobą

    izzzka
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 119
    • Zapaleniec

    ja tez uwielbiam w domu byc sama no albo ewentualnie z chlopakiem
    ale jak jestem sama to moge robic co mi sie zywnie podoba;p

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    w gruncie rzeczy to jestem samotnikiem i tez lubie byc sama w domu ale gdy za oknami piekna sloneczna pogoda to wytrzymac nie moge!!! 😈

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    hm… a ja nie potrafie byc sama.. bo jak jestem sama to jestem zla i smutna..
    wystarczy jak by byko jakies zwierze byle nie samemu…..
    jak bym miala dom mialabym psa albo i dwa… i to duze… typu kaukaza…

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    Wczesniej bardzo lubiałam siedziec sama bo robilam sobie to co chcialam i nie musialamsie nikogo pytac . Ale ostatnio przez ten tydzien siedze sama w mieszkaniu bo moj misiu calymi dniami w garazu reperuje samochod i tak mi sie nudzi nie wiem co ze soba zrobic 😕

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    Co do wielkożci mieszkania to myżlę ze 2 pokoje i kuchnia. My narazie mieszkamy w kawalerce z aneksem kuchennym i jakos sobie dajemy rade. Tylko zawsze pojawia sie problem jak sie pokłócimy bo nie ma gdzie wyjsc i przeważnie sie konczy ze jedno z nas siedzi w wc 😆 Nie polecam ;D

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    eta- ja mam psy. owczarka niemieckiego i jamnika ktore sa na dworze. chcociazby zapewniaja mi to ze jest jakos tak bezpieczniej a w domu mam latlerka. jak mi sie nudzi to go troche podrecze 😈 mam jeszce chomika ale zostawiam w spokoju

    Kianit
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    dla pary?? pewnie dwa pokoje wystarczą 🙂 [nie wyobrażam sobie nie mieć osobnej sypialni]

    dla mojej rodzinki mam w tej chwili NIEwystarczające 66 metrów: salon, sypialnia, pokój dziecięcy, i standart czyli kuchnia, łazienka ubikacja..

    planuję jednak domek gdzie dzieciaki będą mieć osobne pokoje [plus jeszcze jeden na trzecie dziecko], będzie spore biuro, pokój „rozrywkowy” bo nie lubie mieć TV w salonie [obecnie w sypialni.. bleee.. ale tylko tam kabel mamy], mała siłownia, osobna pralnia i osobne łazienki [drosła, dziecięca i malutka goscinna na dole] i pokój gożcinny bo ja taka gożcinna jestem 😀

    no i oczywiscie ogród dla zwierzaków 😀

    pzdr. Dominika

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    My wynajmujemy narazie 47 m2 i to są dwa pokoje, kuchnia, przedpokój lazienka. W zupelnosci nam narazie starcza na 2 osoby.

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    Ja mam mieszkanie a włażciwie mieszkanko 34,6 m kw. także maleństwo. Dwa pokoiki, okna na jedną stronę, mnóstwo upierdliwych sąsiadów, psy robiące kupkę pod oknami, sielanka 😈

    Jak na parę 2 pokoje wystarczają w zupełnożci. Jeżli jest dziecko to przydałoby się większe. 3 pokoje to już coż. Osobna sypialnia, miejsce tylko dla rodziców to moje marzenie. Nie żcielać łóżka, mieć porozwalane ciuchy na łóżku… w razie potrzeby po prostu zamknąć drzwi od sypialni…. rozmarzyłam się 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " wielkosc mieszkania"

Przewiń na górę