• Autor
    Odp.
  • paniola
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Od zawsze marzyłam o swojej firmie, dlatego od razu po studiach postanowiłam wziąść sprawy w swoje ręce i załozyłam własny sklep internetowy. Do firmy podchodzę poważne dlatego postanowiłam skorzystac z usług firmy iSecure [usunięto_link] , w związku z RODO przyda sie w mojej firmie kilka zmian. Mam nadzieje, ze wreszcie bede spokojna.

    Figlarna
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    A ja też wzięłam sprawy w swoje ręce, bo na państwo nie ma co liczyć i otworzyłam restaurację. ZUS mnie zeżre, a podatki wykończą 🙁

    emila22
    Participant
    • Tematów: 17
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    A gdzie prowadzicie księgowość w swoich firmach? Co myślicie o księgowości online?

    dilmah
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    Moim zdaniem księgowość online jest dobrym rozwiązaniem. Zerknij sobie na przykład na stronę Tax Care, na pewno jest to tańsza opcja, dla mnie też wygodniejsza od tradycyjnego biura księgowego.

    Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    A jak Ci cenowo wychodzi, tak miesięcznie u nich? Opłaca się?

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Pozwolę sobie odpisać, księgowość u nich zaczyna się od 99 zł miesięcznie. To ile zapłacisz zależy od różnych czynników, od ilości papierów, rodzaju działalności, formy opodatkowania. Najlepiej się z nimi skontaktuj i zobacz co proponują, bo mają tego naprawdę sporo

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Własna firma"

Przewiń na górę