Wrażliwożć pęcherza

  • Autor
    Odp.
  • angela1
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 5
    • Bywalec

    …co bierzecie na problemy z pęcherzem??
    nie chodzi mi tylko przeziębienie klasyczne ale o jakież mocniejsze infekcje!

    Jeniffer
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    mnie jak dopada uh pęcherz to aplikuje sobie furagin i buscopan , jedno na bakterie a drugie rozkurczowo, zeby się z bólu nie zwijać

    zozolka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 73
    • Stały bywalec

    Ja też uważam że najskuteczniejszy jest furagin, tylko trzeba udać sie do lekarza po receptę. Buscopanu jednak na takie dolegliwożci nie używałam, raczej przy bólach miesiączkowych itp. Najlepiej iżć z infekcją do lekarza, skieruje na badania i jak wiadomo z jaką bakterią walczyć nie trzeba działąć w ciemno.

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Problemy z pęcherzem mogą mieć różne podłoże bakteryjne. Trzeba sprawdzić badaniami jak długo nie przechodzi bo może się ciągnąć latami.

    mella
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    oj, ja miałam nie raz problem z pęcherzem i do tego kamicę nerkową. jak miałam atak to lekarz konieczny… zawsze się kończyło na furaginie, no spa rozkurczowo, kąpiele w ciepłej wodzie i picie wody jana. od dłuższego czasu nauczyłam się pić regularnie apiurin (preparat żurawinowy, oczyszcza drogi moczowe). i raczej problemów nie mam. polecam profilaktycznie, ale przy już istniejącej infekcji pędem do lekarza

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Dobre efekty daje też stosowanie urinalu, bo zawiera żurawinę, któa pozwala oczyżcić układ z bakterii, ale jednoczeżnie nie wchodzi w interakcje z innymi lekami.

    tucci
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 303
    • Pasjonat

    Ostatnio brałam urosept, ale regularnie warto łykać coż z żurawiną.

    nadia83
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Na pewno wspomniana żurawina, urosept, urosan i dużo się wygrzewać. Staram się dbać o drogi moczowe, nerki – jak jest zimno nie chodzę w krótkich bluzkach, odsłaniających dolną czężć pleców, bo wtedy łatwo o różne choroby.

    somsiadka
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 84
    • Zapaleniec

    dziewczyny mają racje z tą żurawiną. też ostatnio miałam infekcję pęcherza i lekarz prócz antybiotyku przepisał mi preparat z żurawiną i wit.C Prouro. no i pomogło, ale mam to Prouro łykać dłużej, żeby osłaniać pęcherz przed szkodliwymi bakteriami.

    xenia8290
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    żurawina to już mój stały suplement diety, a jak mi się zdarzały jakież silne infekcje to furagin od lekarza przepisany miałam

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    ananeczka- ile dni ten akut brałaż?

    maszka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Ja też biorę regularnie żuravit i wit. C. Jednak czasem to nawet to mi nie pomaga i zdarza się, że bez furaginum sie nie obędzie. Jedna jeżli juz mnie dopadnie to dużo szybciej przechodzi i infekcja łagodniejsza jest.

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    No włażnie na tym polega profilaktyka, ze pomaga w walce z zapalniem w przyszłożci;) no ale fakt, że żurawina jest niezastąpiona na problemy z pęcherzem;)

    znaczek
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Nie wiem czy wiecie, ale podobno jak raz przeziębi się pęcherz, to potem należy o niego bardzo uważnie dbać, bo infekcje mogą pojawiać się czężciej, a ich przyczyna może być najmniejsza błahostka. Warto o siebie dbać, zgadzam się, że profilaktyka jest bardzo ważna i nie radziłabym jej bagatelizować, bo może się to źle skończyć.

    maciejowa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    też tak słyszałam. i włażnie przeziębiłam sobie pęcherz;/

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wrażliwożć pęcherza"

Przewiń na górę