wyjazd nad morze. Ale gdzie dokładnie?

  • Autor
    Odp.
  • Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Hej, chciałabym wyjechać w tym roku z chłopakiem na kilka dni nad morze. Jak do tej pory byłam tylko w trzech miejscach (Trójmiasto, półwysep i Ustka), a teraz chciałabym pojechać gdzie indizej. Chciałabym zasięgnąc od Was rady, gdzie dokładnie warto się wybrać? Planujemy wyjazd w lipcu. I tu kieruje do Was drugie pytanie: jak myżlicie, jakież 2 tyg przed da rade jeszcze zarezerwować jakiż pensjonacik, czy motelik? Chodzi mi o miasto z ładną plażą i jakimiż klubami do poszalenia na dysce 😉 Proszę o rady i z góry dziękuję.

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    może Łeba?

    Hegemonia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 651
    • Zasłużony

    Międzyzdroje 😉

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    szczerze, to wątpie czy na dwa tygodnie przed uda Wam się coż „upolować” – szczegolnie w sezonie wakacyjnym.. w ub. roku w podobnej sytuacji był mój big brat – ostatecznie skończyło się na wyjeździe nad jezioro, w okolice bliższe niz dalsze. w każdym razie życzę powodzenia 😉

    VanillaSky
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 331
    • Pasjonat

    Dwa lata ( albo trzy…) temu wybierałam się do Piasków, spokojnej mieżcinki na Mierzei Wiżlanej. Niestety nie było miejsc na kwaterach, więc zatrzymaliżmy sie w Krynicy Morskiej, miejscowożci odbiegającej od mojego ideału – tłum letników, kramiki ze szklanymi delfinkami, wieczorem kolorowe żwiatła dyskotek… Plaża całkiem przyzwoita, szeroka, mało zażmiecona. Jeżeli lubisz takie klimaty to polecam. Nocleg znalazłam na miejscu (chyba ostatnio wolny w Krynicy).

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    tylko raz nad morzem mieszkalam w pensjonacie-pokoj trzeba bylo zarezerwowac dwa miesiace wczesniej.

    a tak…no coz…gdy bylam dzieciakiem, jezdzilo sie pod namioty. teraz juz nie jestem dzieciakiem…ale dalej chetniej pojechalabym pod namiot.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Również jeździłam pod namioty 🙂 najłatwiej znaleźć miesce włażnie na polu namiotowy 😀 nie sądzie,żebyż znalazła jakież wolne miejsce w pensjonacie-za mało czasu 🙂

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    O tak namioty 😀 ja wybieram sie w tym roku pod namiot, ale na Solinę.

    A co do morza… Byłam w Ustce-rzeczywiscie warto. A oprócz tego polecam Władysławowo 🙂

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Władysławowo to półwysem, chce pojechać gdzie indziej. Ale cchyba jednak zdecyduję się na tę Ustkę. Są tam imprezy dzieje się sporo.
    A włażnie dziewczyny. Chce sobie troche wczesniej jednak zarezerować jakiż hotelik, ale nie wiem kiedy będzie ładna pogoda. Znacie moze stronki gdzie przewiduja ( mniej więcej, bo wiadomo, ze nie da się przewidziec na pewno) jaka będzie pogoda na wakacje? Co zapowiadają na 2 przyszłe miesiące…

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    namioty :D:D

    ja to kiedys nawet bylem harcerzem hahaha – to byly czasy :D:D
    ogolnie mialem takie militarne zajawki, paintball, wspinaczka. survival itd. ;p
    dobre jazdy byly 😀
    podchody, jakies tam biegi, rajdy to byla jazda 😀
    ;p

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    ja w zeszlym roku bylam w mielnie. tez pod namiotem. jak sie lubi takie malo luksusowe warunki to polecam. za nocleg placi sie jakies grosze – chyba z dyche. ale ogolnie to nie wstrzelilismy sie w pogode i bity tydzien lalo. z namiotu zrobil sie basen, a zimno trzeba bylo zapijac alkoholem od rana do nocy. diska zupelnie nie w moim klimacie, ale jakos przezylam;p a plaza lux;] o ile oczywiscie swieci sloneczko

    Dormeo
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Ja z tego wzgledu, ze jezdze co rok, stawiam na Jastrzebia Gore! Tam trzeba byc, zeby 'to’ poczuc 🙂

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    A ja byłam w Jastarni,Władysławowie,Ustroniu morskim,Rowach,Sianożętach,Kołobrzegu…w sumie wszędzie mi sie podobało 😀 Takie małe mieżcinki też mają swój urok,ale z wlasnego dożwiadczenia wiem,że po dwóch dniach już się czlowiekowi nudzi 😉

    baby22
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 319
    • Pasjonat

    Żadnych chałażliwych miejsc.Ja potrzebuje spokojnego miejsca i dzikiej plazy,szczególnie,ze wyjezdzam z psami i jak najbardziej polecam Smołdziński Las.Po prostu jest tam pieknie ! Dojazd do parkingu w lasach i ok.500 m miedzy pieknymi drzewami (Słowiński Park Narodowy).Nie ma lepszego klimatu niz tam.

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    @Józia wrote:

    Znacie moze stronki gdzie przewiduja ( mniej więcej, bo wiadomo, ze nie da się przewidziec na pewno) jaka będzie pogoda na wakacje? Co zapowiadają na 2 przyszłe miesiące…

    Długoterminowe prognozy najmniej się sprawdzają, co oczywiżcie nie znaczy, że nie warto zerknąć. A druga sprawa pogoda nad morzem jest zmienna i kapryżna.
    Może jakież morze, ale gdzie indziej: Chorwacja, Bułgaria?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " wyjazd nad morze. Ale gdzie dokładnie?"

Przewiń na górę