wyprzedaze i przeceny:)

  • Autor
    Odp.
  • parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    niedawo walnelam temat o nowych kolekcjach, a tu juz zbliza sie okres wyprzedazy:)

    lubicie lazic i grzebac?:))
    ja lubie.

    zakupy planuje zwykle tak, zeby nakupic sobie ciuchow, ktore sa na tyle uniwersalne, zeby moc je nosic nie tylko latem.
    mysle, ze nadchodzacy sezon wyprzedazowy (juz na poczatku czerwca powinno sie zaczac:) bedzie dla mnie bardzo obfity…szczegolnie dlatego, ze pod koniec wrzesnia jade na stypendium, gdzie bede zmuszona zyc raczej skromnie, wiec musze poszalec sobie teraz:)))

    mam w planach granatowe rurki, dzinsy 7/8 i spora liczbe topow. przydalyby sie tez krotkie portki i ciepla bluza na zagle:))

    a wy? planujecie czy idziecie na zywiol?:)

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Wiem, że chcę kupić rurki, na pewno jakież bluzeczki, ale w tej kwestii pójdę na żywioł- wejdę do sklepu i coż sobie spróbuję wynaleźć. 🙂

    rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    parvati piszesz do asshy ze nie umie korzystac z wyszukiwarki a na siebie nie patrzysz taki temat juz jest [usunięto_link]

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Wyprzedaże już się zaczęły. 😛
    Ja jak wejdę do sklepu z ubraniami, to się nie mogę powstrzymać. Nigdy nie mam konkretnego planu co kupić. A jak mam, to nigdzie nie mogę znalezć takiego ciuszka. Ostatnio chciałam kupić sobie zielony kurtko-żakiet, bo są takie teraz modne i by mi do butów pasował. No i niestety przeszłam pół miasta i tylko żółte były…

    Ostatnio kupiłam 4 topy, sukienkę i wczoraj torebkę. Muszę chodzić z zamkniętymi oczami po sklepach, bo w przeciwnym razie mój portfel stanie się pusty:P

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Ja w przyszlym tygodniu wybieram sie na zakupy 🙂 Mam w planach kupic biala szmizjerke, biale balerinki i peeeeelno kosmetykow 😀 brakuje mi kolorowych cieni do powiek bo po jesieni to mi same brazy, zlota i czarne zostaly 😛

    Widzialyscie moze w jakiejs sieciowce biale szmizjerki? 😛

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    ja ide na żywioł… często mi się zdarza że nie mogę znaleźć fajnego ciucha którego szukam, ale za to widze mnóstwo fajnych ktorye się przydadzą co prawda, ale nie są palącą potrzebą. dlatego coż takiego jak wyprzedaże traktuję pobłażliwie i po prostu-znajdę coż fajnego, kupuję.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Jesli o wyprzedaże chodzi to zazwyczaj zakupów nie planuje.Kupuję wtedy zwykle rzeczy,których normalnie nigdy bym nie kupiła 🙂 albo w cudowny sposób znajduję coż,co mi się bardzo podobało,tylko przecenione o połowę (jak w przypadku mojej przeżlicznej spódnicy z reeserved,którą bardzo kocham 😀 ).Nie ma co,uwielbiam wyprzedaże,nigdy nie wiadomo z czym wyjdę ze sklepu 😀

    Hegemonia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 651
    • Zasłużony

    Obecne wyprzedaże przechodzą mi koło nosa, ale nadrobi się 😉

    Hegemonia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 651
    • Zasłużony

    Ja mam chwilowy problem z wygospodarowaniem sobie czasu, który mogłabym pożwięcić na pielgrzymki po sklepach…na szczężcie wyprzedaży w roku mamy kilka… 😉

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    ja dzis kupilam dwie pary dzinsow w mango. jedne granatowe rury-mam juz taki model jasny i bardzo lubie, wiec skorzystalam:) i drugie, ktore powinny miec dludosc 7/8, ale przy nogach tak dlugich, jak moje…no coz…raczej dluzsze rybaczki:)

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    tak, tak juz wiemy wszyscy, ze masz dlugie nogi 😆

    ja dzis obkupilam h&m. swietne ceny sa teraz i.. swietne ciuszki 😉

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    i drugie, ktore powinny miec dludosc 7/8, ale przy nogach tak dlugich, jak moje…no coz…raczej dluzsze rybaczki:)

    Na zdjęciu widać, że palce też masz długie. W związku z tym żałuj, że się nie masturbujesz, na pewno spodobałoby ci się to 😆

    No sorry, że się trochę wygłupiam, ale nie mogę już opanować tych docinek jak widzę co ta parvati-IDEAł-szlachcianka tu wypisuje

    A tak serio, to choć nie mogę w to uwierzyć, ale chyba jesteż dożć nieproporcjonalna-tzn masz za chudą pupę, bo spodnie na tak długie nogi jak twoje tez są na pewno, tylko w tyłku już pewnie nie pasują

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    A co ma pupa do długożci nóg??? 😕

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    jasne, jasne: mam 40 lat, jestem dziewica i jestem nieproprcjonalna.

    a ten ostatni wniosek jozia wyciagnela z informacji, ze mam dlugie nogoi. 😆

    jesli joziu nie masz nic do powiedzenia na temat poruszony w watku to idz pobawic sie lalkami. bo widzisz…my tu rozmawiamy sobie o modzie, nie o moim tylku, ktoremu zreszta nic do zarzucenia nie mam…a moj facet nawet uwaza, ze powinien zostac wciagniety na liste cudow swiata i ja uwazam, ze to bardzo zdrowe podejscie 😆

    magdulka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 151
    • Zapaleniec

    józiu błagam zamilcz, bo jak coż pierdniesz to spażć z krzesła można 😆 co ma tyłek do długożci nóg no sorry ja mam nogi równy metr i w biodrach 90cm i też mam problem z kupieniem spodni dobrych na długożć tzn. ze mam przytyć do 110cm żeby mieć dobre spodnie 😯 ❓ może na bazarze ta zależnożć funkcjonuje w dobrych sklepach już nie 😆
    Kupiłam żliczną sukienkę w reserved ( w końcu jakąż posiadam 😆 poza studniówkową 8) )

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " wyprzedaze i przeceny:)"

Przewiń na górę