WYSOKIE CZOŁO_JAKA FRYZURA?

  • Autor
    Odp.
  • polka30
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    może trafie na specjaliskę,fryzjera na tym forum i ktos podpowie mi jaka fryzura by mi pasowała?mam falowane włosy,przedziałek na żrodku,no i widać moje wysokie czoło,nigdy nic z tym nie robiłam bo u fryzjera słyszałam ze jak cieniuje wlosy i faluja mi sie to nic nie zrobie,a ja wiem ze dla tego kto chce i sie zna wszystko możliwe,podpowiedzcie mi,bo chce coż zmienić?????

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    a nie lepiej po prostu iżć do fryzjera i się go zapytać na miejscu?

    Alveolus
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Kiedyż słyszałam, że do wysokiego czoła powinno się nosić grzywkę- ale musiałabyż ją prostować, bo pofalowana grzywka wygląda strasznie (wiem, bo też kiedyż miałam) i nie spełnia swojej roli- wywija się na boki i nie zakrywa czoła. Jeżli nie chcesz się bawić prostownicą, to podetnij sobie włosy „na wierzchu” głowy mniej więcej na wysokożci brody, wtedy gdy wywiną się na boki będzie to ładnie wyglądało przy twarzy, a na reszcie głowy będziesz miała ładne fale prawie od czubka głowy. Przy twarzy tworzyłyby taką długą grzywkę i mogłabyż je spuszczać lekko na twarz- powinny zmniejszyć czoło.
    Ja mam tak podcięte włoski i wszystkim się bardzo podoba. Wiem, że trochę zamotałam opis, ale nie potrafię tego lepiej wytłumaczyć 🙂

    PannaAnna
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 376
    • Pasjonat

    najlepszym sposobem na wysokie czoło jest grzywka. może być prosta może być na bok. tylko jak już wczeżniej było wspomniane prostą trzeba prostować (hmmm… masło mażlane 😀 ).
    no ale w każdym razie wiesz o co chodzi.
    albo jeżli nie masz aż tak bardzo wysokiego czoła wystarczy, że będziesz nosić przedziałek na boku.

    Moniczka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    dodaj swoje zdjęcie, bo inaczej to będzie ciężko doradzić odpowiednią fryzurę do Twojego kształtu twarzy i urody

    Beatrice11
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Od dziecka mama obcinała mi grzywkę (zawsze za krótko) wmawiając, że mam wyskie czoło i grzywka jest konieczna. Zawsze zle się układała, bo mam cienkie włosy i przetłuszczającą się cerę. Można sobie tylko wyobrazić, jak wyglądała moja grzywka po kilkubnastu minutach od umycia. Rozdzielona w stu miejscach i przylepionado czoła.Od kilku lat grzywki nie noszę… i czuję sie szczężliwsza. Wreszcie widać moją twarz, brwi. Robię przedziałek z boku i jest o.k. Nigdy więcej grzywki !!!!!!!! Poza tym grzywka nie podoba się facetom:p

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    kto powiedział, że grzywka nie podoba się facetom? 🙂 sądzę, że nie wszystkim, dla wysokiego czoła idealna jest grzywka! tylko musisz prostować włosy, są też specjalne zabiegi prostujące

    Beatrice11
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Faceci tak mówią. Grzywki są już dawno iemodne, a wysookie czolo nie jest żadną wadą!

    ines.
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 162
    • Zapaleniec

    błagam Cię, kto Ci powiedział, że grzywki są niemodne?
    to, że sama nie masz grzywki, nie oznacza, że są niemodne. jest wiele fryzur, włażnie z grzywką, czy to prostą, czy asymetryczną, wystarczy sięgnąć do pierwszego z brzegu katalogu z fryzurami.
    poza tym faceci nie przejmują się takimi pierdołami jak grzywka. całokształt włosów się liczy, a nie czy ma się, czy nie ma kilka pasemek włosów na czole.

    ewelina1990
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    mam wysokie czolo po tacie grzywke mam na ukos od prawej do lewej i robie praktycznie wszystko irokeza spinam wlosy kucyk itd poprostu kwestia ile mam czasu…. wysokie czolo nie stanowi rzdnego problemu… serio gzrywka bardzo pomaga 😛

    ilonaslask
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Poszukaj w internecie galerii fryzur i zobacz jak wglądają na wysokim czole.
    Pewnie są to fryzury z grzywką.

    Np tutaj jest galeria:

    [usunięto_link]

    Możesz też poszukać komputerowego dobory fryzur w [usunięto_link]

    Emilia Flores
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 219
    • Zapaleniec

    albo sobie faktycznie zrob przedzialek na boku i taką pół grzywkę- tzn włosy zaczesuj na bok przez czoło zeby lekko opadaly
    tak jak ma ona. tak jest teraz sexi&cool ;P

    Ada12
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    myslę, ze z grzywką, ale warto pójsc do dobrego fryzjera-stylisty 🙂

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    No to jest wiadome, że jeżeli masz wysokie czoło to powinnaż nosić grzywkę i to jest pewne. Tylko piszesz, że masz falowane włosy, hmmm.. musiałabyż ją codziennie prostować. Ja myżlę, że wybierz się do swojej fryzjerki i może ona Ci doradzi jakież najlepsze wyjżcie z tej całej sytuacji. Ja też mam wysokie czoło i mam grzywkę, ale różnica jest taka, że ja mam proste włosy, bez ingerencji prostownicy, w sumie jest mi latwiej. Ale chyba najlepiej to Ci doradzi dobra fryzjerka.

    Monaw
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Zobacz twarz tej laski – owalna w kierunku okrągłej z mega wysokim czołem a jak dobrze wygląda bez grzywki, a z loczkami i z uniesionymi włosami.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " WYSOKIE CZOŁO_JAKA FRYZURA?"

Przewiń na górę