• Autor
    Odp.
  • mileczka
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    hej kobitki mam takie pytanie czy nie orientujecie sie czy mozna cos zrobic ze zbyt duzymi zebami… moj problem polega na tym ze gorne trojki mam bardzo wystajace wyrozniaja sie sposrod calej reszty sa takie hm.. bardzo spiczaste , szpeca moj usmiech … 🙁

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Można je trochę spiłować, albo wyrwać jakiego zęba, żeby zrobiło się miejsce, albo aparat. Ale najlepiej isć zapytać dentystę.

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    przypiłować.. mi kiedyż dentysta bez pytania (podczas wizyty) zaczął „wyrównywać” zęby na dole. Ból niesamowity przez ponad tydzień. Więcej do tego dentysty nie poszłam!

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Moja siostra miała piłowane jedynki, ale tak na 1mm-2, wiec było ok.

    lizzy
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 147
    • Zapaleniec

    Ja jestem bardzo przeciwna piłowaniu zębów. Sama mam wystające kły u góry, jak wilk 🙂 I nosiłam stały aparat, który cofnął je do tyłu, a dwójki trochę zakryły. Jest SUPER.

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    jeszcze w podstawówce inteligentna inaczej dentystka bez pytania opiłowała mi wampirzego kiełka, do dziż czuję jak piję coż gorącego, albo zimnego. uważam że to było chamstwo z jej strony, bo wcale bardzo nie wystawał. drugiego już nie zdążyla, bo nie pozwoliłam. (górne trójki) i różnicy między tymi dwoma ząbkami nie widać, tyle że ten pilowany czasem boli. 👿

    ale jeżli komuż to przeszkadza, to czemu nie, tylko radze dobrego dentyste znaleźć.

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    można takiego zęba spiłować i wstawić sobie wkręcanego. Ewentualnie wyrwać i wstawić nowy, ze żwińskiej kożci.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " wystające zęby.."

Przewiń na górę