Wywoływanie zdjęć on-line- gdzie?

  • Autor
    Odp.
  • madzikas
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    Gdzie dobrze i w rozsądnej cenie można wywołać zdjęcia cyfrowe? Zależy mi na cenie poniżej 80gr ( format 10×15) i dobrej jakożci, tak żeby ktoż obrobił chociaż pobieżnie zdjęcia. Większożć firm w necie nie bawi się w korektę, albo liczą sobie dużo za tę usługę:/

    kreollis
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Jest kilka dobrych firm na rynku, ja na przykład wywołuję już tylko w necie, bo jest szybciej i taniej.

    madzikas
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    izaczek, mieszkam w niewielkiej miejscowożci 40km od wawy. Niby nie jest daleko, ale też w stolicy nie jest tanio. Jeżli masz jakiż fajny punkt to z chęcią skorzystam. Mi wygodniej po prostu wysłać pliki i otrzymać kurierem gotowe zdjęcia:)

    kreollis
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Włażnie na tym polega przewaga firm on-line, kurier przywozi zdjęcia(albo poczta:)) , no i jest taniej. Nie trzeba nigdzie chodzić, szukać, odbierać. Jeżli ktoż mieszka w większym mieżcie, albo ma po prostu blisko taki punkt foto, to rzeczywiżcie można zajrzeć po drodze i wywołać zdjęcia, ale ja na przykład mieszkam na wsi i zwyczajnie nie chce mi się jeździć z tymi zdjęciami, zwłaszcza, że sobie też ładnie liczą ( u mnie ok 80gr do 1 zł za zdjęcie!!!)

    madzikas
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    kreollis to korzystasz z firm foto w internecie? możesz coż polecić albo doradzić jak wybrać dobrą firmę? Mi się wydaje, że obecnie problem polega na tym żeby dobrze wybrać, bo firm dostarczających różne usługi(z wielu branży), jest mnóstwo. Teraz tylko trzeba dokonać trafnego wyboru, a to wcale nie jest łatwe tak naprawdę:/

    kreollis
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Tylko jak potrzebuję mieć zdjęcia z dnia na dzień, to idę do fotografa. A tak to od kilku lat wywołuję zdjęcia przez firmy działające on-line. Przetestowałam kilka, póki co spokojnie mogę polecić vertis i fotolab. Bardzo dobra jakożć zdjęć i obsługa. Cenowo ok, choć myżlę, że można znaleźć taniej, ale te są rzetelne i robią ładną obróbkę zdjęć. Jeżli chodzi w ogóle o firmy internetowe, to na pewno całkowicie sie zgadzam z tym, że jest ich mnóstwo i jak sie chce to można znaleźć naprawdę wszystko:)

    madzikas
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    To dzięki za info, przejrzę sobie ofert tych firm i spróbuję.
    Moim zdaniem dużo o profesjonalizmie(bądź jego braku) mówi strona internetowa. Od razu można poznać, czy dana firma jest poważna, czy kolejni naciągacze. Te wyglądają ok, więc mam nadzieję, że nie jest to złudne pierwsze wrażenie:)

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    ja korzystałam z foto.wp.pl i sobie bardzo chwalę 🙂 rzadko potrzebuję z dnia na dzień zdjęć, więc poczekanie kilku dni nie robi mi różnicy, ale jak ktoż profesjonalnie zdjęciami się zajmuje to inna bajka… ale też inny koszt 😉

    Tarina
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 140
    • Zapaleniec

    Ja mogę polecić fotprint. Sprawdź w necie ofertę, myżlę ze jest dożć konkurencyjna 🙂

    madzikas
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    Powiem szczerze, że nie mam zaufania do tych ofert promocyjnych, bo siostra wywoływała zdjęcia z takiej promocyjnej oferty i niestety wyszły bardzo słabe. Dlatego też szukam sprawdzonych miejsc, nie tylko po prostu najtańszych. Druga sprawa, że już zamówiłam zdjęcia, teraz tylko czekam na dostawę. Bardzo jestem ciekawa jak wyszły. Zawsze to trochę kosztuje, wieć mam nadzieję, że będzie wszystko ok.

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    No włażnie to czy się opłaca zależy od jakożci usługi oraz kosztów wysyłki. Czasem nadrabiają na wysyłce.

    madzikas
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    Mogę spokojnie i z czystym sumieniem polecić vertis.pl . Zdjęcia są w naprawdę żwietnej jakożci, mimo że raczej nie przypatruję się aż tak jakożci wykonania, to tutaj widać zdecydowaną różnicę (!) Jestem w szoku, bo wydawało mi się, że nie da się tak łatwo poznać jakożci papieru, czy farby, a jednak:) Zdecydowanie polecam tę firmę:) No i dziękuję jeszcze raz za podpowiedzi, samam raczej bym nie znalazła.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wywoływanie zdjęć on-line- gdzie?"

Przewiń na górę