Za niedługo wesele a mój narzeczony nie umie wogóle tańczyć

  • Autor
    Odp.
  • Marika250
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    Poradźcie. Za niewiele ponad miesiąc nasz żlub i wesele, a mój przyszły mąż nie umie tańczyć ni w ząb i w dodatku to bagatelizuje. Mamy mieć dożć duże wesele. Wiadomo, że jest pierwszy taniec na którym Młodzi powinni się jakoż zaprezentować, a później zabawa do rana. Będzie musiał tańczyć, a ja nie chciałabym byżmy się zbłaźnili 🙁 Co zrobić? Jak przekonać go do nauki?
    Znacie jakiż dobry kurs tańca w Krakowie na którym w tak krótkim czasie da się czegoż nauczyć?

    julia2007
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    Nie wiem, czy to dobry pomysl, zebys na sile go uczyc tanczyc. Wesele ma byc przyjemnoscia,najszczesliwszym dniem zycia, a nie meka. Moj maz tez nie umial, wybralismy fajna piosenke i sobie tuptalismy w miejscu, i bardzo dobrze to wspominamy:)

    ladidadi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Najprostszych kroków nauczysz go sama, nie uważasz? Pogadaj z nim trochę jak ważne jest to dla Ciebie i wtedy nie powinien juz tego tak bagatelizować:)

    Sklep-Jubilerski
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    Albo sama poprowadzisz w tańcu,to już znana i powszechna taktyka 🙂 Ale chyba kurs tańca będzie jednak lepszy,bo zaowocuje również na innych imprezach na których będziecie.

    kalina.kot
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Idźcie na kurs tańca. To nie jest aż takie drogie

    Iloveshoes
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    Odradzam kursy tańca. Facet, który nie ma drygu do tańca, w miesiąc się go nie nauczy, to trzeba czuć. Byłam na kilku takich weselach i efekt był marny. Wyglądało sztucznie. I gożcie mieli niezły ubaw. Moim zdaniem powinniżcie ćwiczyć w domu tanieć-przytulaniec. Przynajmniej będzie szczerze i romantycznie.

    Ulka89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    ale walca to się nauczy na pierwszy taniec, a może coż w nim zaskoczy i złapie dryg?

    michalina92
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    moze ktos na weselu bedzie umial;]

    Bizuteria-Magia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    Zawsze można improwizować,tak przecież robi wiele par:) Ale jeżli macie jeszcze daleko do żlubu to może kurs tańca? Kilka lekcji na pewno nie zaszkodzi,może tylko pomóc:)

    blackfairy
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Myślę, że dobrą opcją jest kurs tańca 🙂 są takie specjalne dla narzeczonych, w okolicy Krakowa- w Myślenicach jest szkoła Pierwszy Taniec 🙂 Polecam, my własnie tam się szkoliliśmy i stworzyliśmy fajny układ taneczny.

    seronge
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Co to za związek gdzie partnerka wstydzi się, że się zbłaźni przez swojego faceta… Nie umie tańczyć – i co z tego? To nie jest nawet powód do stresu! Liczy się uczucie i to co was połączyło, a nie występy przed rodziną na parkiecie…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Za niedługo wesele a mój narzeczony nie umie wogóle tańczyć"

Przewiń na górę