Zabawa o nazwie footjob

  • Autor
    Odp.
  • paulla
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    Siemka dziewczyny ! Czy któraż z Was pieżciła kiedyż swojego faceta w ten sposób ? Footjob to pieszczenie stopami penisa mężczyzny ,obejmowanie go podeszwami,palcami ,pocieranie i głaskanie nimi .

    Ja ostatnio w trakcie igraszek związałam mojego męża,usiadłam miedzy jego nogami a on jednoczeżnie mół widziec moje troche rozchylone nogi ,co bardzo mu się podobało(ale nie mgół się ruszać) a ja objęłam jego penisa ,wczeżniej posmarowanego oliwką i facet mi odleciał ! Tak jęczał że musiałam uciszać całusami

    Może już tak robiłyżcie i podzielicie sie nowymi technikami ??

    Zelka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    nie bawiłam się tak nigdy ale wygląda fajnie;] a jakie jeszcze macie sposoby żeby wasz facet jęczał;p??;d

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Nie byłam jeszcze taka oryginalna. Chciałabym spróbować czegoż nowego, bo na razie same sprawdzone sposoby, może się skuszę. 🙂

    justynkalpl
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Brzmi zachecajaco , moze warto wyprubowac 😆

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    ja tez chyba sie skusze:D i spróbuje:)

    fury
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 147
    • Zapaleniec

    Wow:) brawo dla Autorki postu i wszystkich koleżanek, które chcą spróbować:) i pozazdrożcić mężowi:)
    Możesz poeksperymentować z pozycjami, w których on pieżci Cię językiem, a Ty masz dostęp do jego krocza. Wystarczy wtedy, że lekko przygnieciesz stópką penisa do pożcieli/przeżcieradła, ugnieciesz, potrzesz, sam zresztą nacisk i obecnożć Twojej nóżki w tamtym miejscu będzie przyjemny w takiej chwili, jeżli on lubi takie zabawy.
    Kolejną opcją jest poproszenie go, by ukląkł przy stole, np. w kuchni, i położył penisa na niskim stołku – Ty siadasz na stole, stopy opierasz na tym samym stołku i zabawa murowana… poza tym, otwiera się przed Tobą całe pole nowych możliwożci w przypadku romantycznych kolacji – w wersji ekstremalnej możesz „pójżć na całożć” wyłącznie nóżką, pod obrusem, lub po prostu rozpalić go tak, że spojrzy na Ciebie z wyrzutem, gdy poprosisz o deser, i na pewno nie poczeka na resztę, gdy już dostaniecie rachunek:)

    kropla deszczu
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    Zabawa, która partnerowi sprawia wielką przyjemność. Spróbujcie w wannie!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Zabawa o nazwie footjob"

Przewiń na górę