zabiegi na cellulit

  • Autor
    Odp.
  • Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    skuteczne w walce z cellulitem mogą okazać się zabiegi karboksyterapii, endermologii, zabiegi przy użyciu Cellactora lub technologia Maximus Trilipo.

    kaska1990
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Monika, możesz powiedzieć gdzie dokładnie robilaż ten zabieg? Nie mogę znaleźć tej kliniki. Podałabyż jakiż numer czy coż? Szukam włażnie pomocy dla siebie w walce z cellulitem. Szkoda w ogóle mówić o tym jak wygląda moja pupa i uda 🙁

    ryjek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Ja jeżdzę na masaż antycellulitowy do Kręg-Clinic do Poznania- super efekty 🙂

    czarnajagoda
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Venus Legacy moim zdaniem najlepszy. Ja robiłam w Dermamedzie wrocławskim (jeszcze dożć niewiele salonów ma VL). Masują Cię taką głowicą podgrzewaną do jednej konkretnej temperatury. Efekty są naprawdę niezłe, celluit się zmniejsza, tracisz w obwodzie.

    KochamZdrowie_com
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Walka z cellulitem to oprócz zabiegów również nasza aktywnożć fizyczna i odpowiednie kosmetyki,a tutaj w szczególnożci polecam te z naturalnym kolagenem,naprawdę warto.

    Lulka W.
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    ja na sobie przetestowalam endermologię i po 15 zabiegach (uda i pośladki) bylo naprawdę widać różnicę. W tych najgorszych miejscach nadal był cellulit (bryczesy) ale pozostała cześć ud wyglądała świetnie. Niestety efekt nie jest na zawsze i po kilku miesiącach cellulit wraca…

    Czekam aż wymyślą zabieg, który całkowicie i na zawsze usuwa ten paskudny problem:(

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " zabiegi na cellulit"

Przewiń na górę