Zabiegi na ciało

  • Autor
    Odp.
  • ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Czy dla Was luksusem jest np.pozwolenie sobie na zabieg mezoteriapii,wolumetrii?
    Czy sa to rzeczy dla wybranych?
    czy jednak ich ceny sa teraz juz takie „normalne” ze stac jest na nie prawie wszystkich?

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    ja nazwet przyznam się szczerze nie wiem na czym polegają,a co mówić o wiedzy na temat cen;)

    4mala_s
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Ja też nawet nie wiem że takie rzeczy potrafią już wymyżlać. Jak dla mnie moim ulubionym zabiegiem jest masaż zrobiony za pomocą mojego ulubionego olejku czekoladowego [usunięto_link] przez mojego faceta. I to mogę żmiało wszystkim polecić

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Ja też nawet nie wiem że takie rzeczy potrafią już wymyżlać. Jak dla mnie moim ulubionym zabiegiem jest masaż zrobiony za pomocą mojego ulubionego olejku czekoladowego [usunięto_link] przez mojego faceta. I to mogę żmiało wszystkim polecić

    Dzięki za to info,tego mi było potrzeba:)mam tylko pytanie:czy utrzymuje się długo czy trzeba jeszcze stosować ba;sam po masażu?

    4mala_s
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Nie balsamu już potem nie stosuje skóra jest bardzo dobrze nawilżona.
    Tylko trzeba na swojego mężczyznę uważać 😉

    kika75
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    oglądając telewizje zauważyłam że wiele prezenterek,aktorek,piosenkarek ma na ręce bransoletke ze skóry a do niej poprzyczepiane różnego koloru zawieszki.poszperałam po internecie i okazało się ż e te bransoletki ole lynggaard to największy hit sezonu czy ktoż z was ma taka piękną ozdobe na ręce bo powiem że wygląda to rewelacyjnie.

    4mala_s
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    oglądając telewizje zauważyłam że wiele prezenterek,aktorek,piosenkarek ma na ręce bransoletke ze skóry a do niej poprzyczepiane różnego koloru zawieszki.poszperałam po internecie i okazało się ż e te bransoletki ole lynggaard to największy hit sezonu czy ktoż z was ma taka piękną ozdobe na ręce bo powiem że wygląda to rewelacyjnie.

    A co to ma wspólnego z tematem 👿

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    No ja czytam troszke o tych wszystkich zabigach,no co bede ukrywac.Latka lecą,a my jednak sie nie odmładzamy ;(

    Krolinia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    Co to za bezczelna reklama bransoletek? Jak to ma zwiazek z tematem? Jak ci sie podoba to idz i sobie kup, nie musisz pisac o tym na forum.
    Latka lecą ale chciałam też zauważyć, że czasami takie zabiegi to nie jest widzimisie tylko koniecznożć wpływająca na nasze zdrowie.

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    @Królinia wrote:

    Co to za bezczelna reklama bransoletek? Jak to ma zwiazek z tematem? Jak ci sie podoba to idz i sobie kup, nie musisz pisac o tym na forum.
    Latka lecą ale chciałam też zauważyć, że czasami takie zabiegi to nie jest widzimisie tylko koniecznożć wpływająca na nasze zdrowie.

    Oj pięknie napisane
    Zeby tylko mój facet mógł to zrozumiec ze w pewnym wieku taki zabieg to nie widzimisie,ale własnie koniecznożć 😉

    Krolinia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    Moim zdanie korzystanie z zabiegów upiększających w gabinetach medycyny estetycznej to nie jest żadna fanaberia tylko wyraz dbałożci o siebie.

    conis
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Zgadzam się, to jest po prostu kolejny sposób mądrego dbania o swoje ciało. według mnie jest to znacznie lepsze rozwiązanie niż poddanie się operacji plastycznej. Sama zdecydowałam się na taki zabieg Focusem RF w jednej z warszawskich klinik Amaya. Wczeżniej oczywiżcie przeprowadzono ze mną wywiad, żeby wyeliminować problemy. Jest to bardzo przyjemny zabieg i efekty są bardzo szybko widoczne. Nawet po pierwszej sesji, a należy ich wykonać min 4 dla optymalnego rezultatu.

    Wloczykij
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 226
    • Zapaleniec

    Szkoda, ze te zabiegi takie drogie, ale w końcu to luksuc, a takie przyjemnożci kosztuja. 😕

    toskanio
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    Ja korzystam raczej z zabiegów SPA i staram się odwiedzać salony w całym kraju. Te zabiegi mi nie wiele mówią. W tym miesiącu udało nam się pozytywnie zaliczyć Galerię Odnowy w Warszawie, ale także salon w okolicach Krakowa i Wrocławia. Polecam wizyty w takich miejscach 😉

    stopka64
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    A ja sobie zafundowałam laserowe odmłodzenie twarzy [acculift] i jestem bardziej niż zadowolona! Tego typu zabiegi nie należą do tanich, nie każdego na nie stać, więc jest to swoistego rodzaju luksus, ale jeszcze nie snobstwo 🙂

    Lata lecą, a z nimi starzeje się nasze ciało… Jeżeli można poczuć się młodo i ma się odpowiednie żrodki, to czemu nie?? :)))

    edit
    jakubek

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Zabiegi na ciało"

Przewiń na górę