• Autor
    Odp.
  • 1kropelka
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Dziewczyny a czy kupujecie na aliexpres? Napiszecie czy warto tam kupować i czy zakupy dochodzą?

    1kropelka
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Na walentynki chciałam upiec fajne ciasto i udało mi się kupić świetną formę w kształcie serca w sklepie e-oetker. Bardzo fajna forma, ciacho serce świetnie się prezentowało. 🙂 Teraz na każde urodziny czy inną uroczystość będę piekła ciacho serce 😀 .
    A na prezent kupiłam figurkę Geralta w geekup 🙂 .
                     

    Elabanana
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja bardzo często wymieniam ubrania, można do 30 dni.

    ivonka_stonka
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    ja kupowałam ubrania z aliexpress, ale to trochę loteria. Niektóre rzeczy są całkiem OK, a niektóre takie, ze nawet śmiać się nie chce z tego co się widzi.

    Animka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Na kilkadziesiat zamowien z aliexpress nie doszlo mi chyba jedno, ale i tak dostalam zwrot kasy.

    Szazamka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Tak dziala psychologia. Niejednokrotnie bralam udzial w aukcjach gdzie cena przekraczała pierwotne „Kup teraz” bo ludzie chcieli przyoszczędzić a koniec koncow musieli sie bic zażarcie o przedmiot.

    amigdalina
    Participant
    • Tematów: 6
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Na Alieexpress nie kupuję, brrrr

    Lubię polskie sklepy wysyłkowe z ubraniami i akcesoriami np. Monczi. Sieciówki tez omijam szerokim łukiem, bo nie lubię tłumów na zakupach.

    Zocha87
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja najczęściej kupuję przez internet ciuchy i książki. Cenię sobie możliwość przymierzenia rzeczy na spokojnie, przed własnym lustrem. Mogę pochodzić w ciuszku trochę dłużej- mam więcej czasu na zastanowienie się jak wyglądam i czy faktycznie tego potrzebuję, a w razie ewentualnej zmiany zdania wrócić! Ba! Niektóre sklepy oferują opcję, w której kurier odbierze zwracany przez nas towar spod samych drzwi…Czad! Co do książek to kupuję jest w sieci, gdyż zazwyczaj są o wiele tańsze niż stacjonarnie.

    nikaa
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Jak kupować książki to tylko przez internet albo w antykwariatach! Często trafiają się o połowę tańsze niż stacjonarnie w popularnych sieciach. A próbowała któraś z was kupować książki na portalach aukcyjnych typu olx? Słyszałam, że fajnie to wychodzi, ale jakoś nie jestem przekonana…

    darcy
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    ostatnio tylko internet i to z wysyłką na paczkomaty. innej opcji nie ma!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Zakupy przez internet"

Przewiń na górę