• Autor
    Odp.
  • GorseciarkaPL
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Ja kupuję tylko przez internet. Większy wybór a ceny o połowę niższe. Także polecam zdecydowanie zakupy w internetowych sklepach z bielizną.

    yaloo
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Eh, im wątek na forum dłuższy tym bardziej to widać… na początku faktycznie, ludzie dzielili się spostrzeżeniami, teraz… wpisy merketingowe, czyli tzw „szemrane” reklamowanie sklepów… Nowy user, pierwszy post na forum i już lecimy linkami do sklepów. Gratuluje czasem (nie)profesjonalnego marketingu!
    Zakupy internetowe tak. Ale warto wpierw pofatygować się i sprawdzić jakożć i rozmiary w realnych zakupach. Byle nie w marketach. Tam często wrzucają towar gorszej jakożci – bo ceny dyktują sieci, to i jakożć leci na łeb…

    AiszaPerfumy_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 107
    • Zapaleniec

    Faktycznie wtedy nie wiadomo czy dany sklep jest godny zaufania czy nie,ale generalnie moim zdaniem zakupy czy to bielizny czy kosmetyków przez internet to bardzo dobra opcja,ponieważ mamy szeroki wybór,a poza tym nisze ceny i chyba to liczy się tutaj najbardziej.

    sylwia32
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Nigdy bielizny nie kupuje przez internet jakoż tak wyszło, że raz kupiłam i było wszystko za duże, a w opisach pasowało idealnie

    e-shaman_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    W takim razie powinnaż zacząć bo to naprawdę nic trudnego,w razie problemów z rozmiarem to zawsze można wymienić go na inny,podstawa jak słusznie piszecie powyżej- jest tylko dobry i sprawdzony sklep.

    Ada-Bielizna_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Tutaj moge się zgodzić,zakupy w sklepach internetowych są bardzo opłacalne i na pewno jest to tańsza opcja niż tradycyjne sklepu,a do tego mamy miła obsługę i szeroki asortyment,więc warto.

    AnnaW77
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Ja mialam obawy przed zakupami w necie ale odkad zaczelam to teraz juz wszystko, najczesciej bielizne. Znalazlam fajna strone [usunięto_link] maja duzy wybór i same polskie marki, a kontakt z obsługa pierwsza klasa. Polecam!

    Agata Wilk
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Lubię kupować bieliznę przez internet, w szczególności biustonosze, gdyż w takich sklepach jest po prostu więcej rozmiarów. Dobrze dobrany rozmiar jest kluczem do znalezienia wygodnego stanika, a chyba każda kobieta się ze mną zgodzi, że nie jest to takie łatwe. Kilka razy zakupiłam biustonosze ze sklepu internetowego Świat Kobiet Ana. Poleciłabym, bo otrzymany towar zawsze spełniał moje oczekiwania.

    agniechaagnes
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja w zasadzie kupuję wszystko z wyjątkiem jedzenia. Najczęściej zamawiam jednak ubrania 🙂 Przeglądam różne wyprzedaże, zapisałam się też do różnych klubów zakupowych – dostaję informacje o promocjach na bieżąco i mam też duże zniżki. Wczoraj zamówiłam w jednym z nich (Limango) taki kombinezon kombinezon w dobrej cenie. Jestem ciekawa, czy będzie mi pasował.

    Erika Li
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Nie kupuję bielizny w internecie. Muszę przymierzyć, zobaczyć, zrozumieć jakiej jakości jest ta czy inna rzecz. Oczywiście, zaletą kupowania w internecie są niższe ceny, niż w sklepach.

    arczipl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Wiadomo, że jest pewne ryzyko – zawsze będzie. Nawet stacjonarnie kupując możemy się mocno sparzyć. Ja w jednym z tematów na forum pisałem o Ali i raczej zostanę im wierny, nawet w tak ciężkim temacie jak bielizna. Rzućcie okiem. Widzę, że linkować nie można, ale jeśli wpiszecie Global Shopping Festival, to od razu się Wam pojawi akcja na nasze Święto Niepodległości : )

    duska
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja znalazłam sklep z super bielizną. Właśnie zakupiłam kostium kąpielowy a jeśli nie jesteś pewna rozmiaru warto zadzwonić, Pani która doradza świetnie się orientuje i naprawdę warto zasięgnąć jej porady. (zawsze jest dostępny jakiś rabat) „sklep z bielizną artimi” [usunięto_link]

    Monikaflisiakk
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    jeśli zna sie swoj rozmiar i przy pierwszym zakupie wszystko jest ok to trzymam sie jednego sklepu 🙂 nosze 75E i wszystkie staniki leza na mnie dobrze. Jestem leniwa i lubie kupowac przez neta, jesli online to sklep White Rvbbit a stacjonarnie czasem zdarzy mi się coś kupic w H&M 🙂

    agatex321
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    ja znam swój romiar mam raczej typowe i zamawiam, inaczej musiałabym mierzyć na pewno, czasem coś się odeśle ale to rzadko

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " zakupy przez net??"

Przewiń na górę