• Autor
    Odp.
  • agasamborka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Bardzo często robię zakupy przez Internet, najczęsciej ubrania, buty, dodatki oraz jakieś sprzęty agd lub elektroniczne, dodatki do domu, jedzenie, no generalnie tak mysle ze jakbym miala wymieniac to chyba wszystko zamawiam 😀

    dony
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Przede wszystkim sklepy online. Coraz częściej odchodzę od allegro itp…

    Jan Zaradniejszy
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ostatnio odważyliśmy się kupić przez internet pierwszy mebel, łóżko dla dziecka w Artbo. Dotarło po kilku dniach w całości i po złożeniu wygląda jak na zdjęciach

    system
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Większość rzeczy zamawiam przez internet. Są to głównie sklepy online.

    1kropelka
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Bez zakupów w internecie nie wyobrażam już sobie życia 😀 Uwielbiam buszować po sklepach i wyszukiwać niepowtarzalne ubrania czy dodatki. Oprócz ubrań kupuję też prezenty np. gry i zabawki dla synka, akcesoria do kuchni dla mamy, perfumy i kosmetyki. Są też artykuły które kupuję tylko przez internet np. bezglutenowe produkty. Dziś zrobiłam zakupy ciast i deserów w sklepie u dr. oetkera. W jednym miejscu mam wszystko co potrzebne i to w niższej cenie niż w sklepach. 🙂

    smerfetka251
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Ja bym się ucieszyła z kuponu rabatowego na następną wizytę 😀

    leksis02
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Kupujecie leki w aptekach internetowych? Ja już kilka razy zamawiałam na doz.pl, porównałam kilka aptek i ta miała najwekszy wybór leków i przy okazji też mam ich aptekę stacjonarną niedaleko domu, tam za darmo mogę odebrać.

    Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    A co oprócz leków można tam zamawiać? Dermokosmetyki są?

    arczipl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Net rządzi się swoimi prawami, ale też trzeba pamiętać, że chociażby w Polsce mamy te 14 dni. To zawsze jest pomocne.

    A małe rzeczy zawsze można zamówić na AliExpress. Przecież to sporo kasy w kieszeni. Zobaczcie generalnie ich obecną akcję Global Shopping Festival.

    doorota
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Zakupy w internecie to oszczędność czasu i pieniędzy, odkąd kupuję w sklepach internetowych nie pamiętam kiedy ostatnio stałam w kolejce, wiele opinii o sklepach można przeczytać na opiniuj24.pl .

    Dorota
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Ostatnim moim zakupem był zakup dla rodziców czujnika czadu w JB Partner JBP-201A. W okresie grzewczym cały czas mam z tyłu głowy o niebezpieczeństwie jakie może im zagrażac z tego tytułu. W dobie postępu technologicznego postanowiłam to naprawić stąd ten zakup. Czujnik ten gdy tylko wykryje podniesione stężenie tlenku węgla zaalarmuje ich o tym i będą mieli możliwość zadziałania i uniknięcia niebezpieczeństwa.

    Magda.Olech
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Ja większość rzeczy kupuję przez interent. ostatnio nawet kupiłam meble do salonu.  Owiele bardziej odpowiada mi ta forma zakupów. Myślę, że jest to duża oszczędność czasu.

    Magda.Olech
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Również korzystam z dobrodziejstw zakupów online 🙂 Ostatnio kupowałam meble na [usunięto_link] i wszystko pasowało.  🙂

    bettyboop
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    ja różnie – najczęściej chyba kosmetyki. Ale aktualnie nawet buty i ciuchy, bo sklepy zamknięte 😉

    Magda.Olech
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Ja już większość, rzeczy kupuję przez internet. Ostatnio nawet [usunięto_link] zamawiałam w Mirjan24 i przyszły super!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " zakupy w internecie"

Przewiń na górę