zamienniki tuszy do drukarki?

  • Autor
    Odp.
  • Mariola Mańka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    używacie zamienników tuszy do drukarki? Jakie polecacie w miarę niedrogie?

    system
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Tak, tusze i tonery. Ekonomicznie się opłaca.

    Maja Paszek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    jestem bardzo zadowolona z actisów, nie spodziewałam się ze jakość będzie aż tak dobra, nie mam z nimi żadnych problemów, nie rozmazują się, są równie wydajne jak oryginalne tusze

    smerfetka251
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Ja mam niedaleko siebie sklep, gdzie jadę i mi wymieniają zawartość proszkową i wracam do domu, montuję w drukarce i drukuję dalej.

    leksis02
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Nie obawiasz się o jakość tych proszków? Raz się na coś takiego skusiłam i drukowanie to była porażka, kolor jakiś taki wyblakły, nigdy więcej

    tomekromek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja używam zamienników do drukarki HP Laser Jet P1102 i jestem zadowolony. W sumie wymieniam mniej więcej co 6 miesięcy.

    _________________

    [usunięto_link]

    marcyy
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 43
    • Stały bywalec

    A jakiej marki zamienników używasz? Z lepszych to active jet są dla mnie rewelacyjne, na lepszych nie drukowałam

    emila22
    Participant
    • Tematów: 17
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Które zamienniki najlepze żeby wydrukowć trochę zdjęć? Myślicie ze Activejet dadzą radę?

    marcyy
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 43
    • Stały bywalec

    activejet jak najbardziej do zdjęć się sprawdzą, to świetnej jakości zamienniki które w ogóle nie ustępują jakości oryginałom

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " zamienniki tuszy do drukarki?"

Przewiń na górę