Zapraszając gożci..

  • Autor
    Odp.
  • Calorca
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    Razem z moim chłopakiem (ja z Poznania, on z Wrocławia – może to jest ważne, inny region, inne zwyczaje) dyskutujemy na temat stawiania alkoholu, tzn. kiedy robię imprezę w domu to jako gospodyni 😀 kupuję jakąż butelke do wspólnego użytku, ale generalnie każdy przynosi własny alkohol i pije to co przyniósł (dla mnie to ma sens, bo pije to co lubi i w takiej ilożci jaką załozył), dla mojego chłopaka to jest nie do pomyżlenia, u nich zawsze było tak, że każdy przynosił trochę więcej (na wypadek jakby komuż zabrakło) i wszystko stawiano na stół i każdy częstował się czym chciał! Mi to nie odpowiada, bo raz byłam na takiej imprezie i moje Martini zostało od razu wypite, a potem została już włażciwie wódka, za którą znów nie szaleję!

    A co Wy o tym myslicie?!

    monika22
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 326
    • Pasjonat

    ja jak de gdzies na impreze to nie przynosze alkoholu bo go nie pije,ale zazwyczaj kupóje sobie to na co mam ochote,np sok czy jakis inny napój..ale ja jestem za tym zeby kazdy kupowal sobie to na co ma ochote:)i pił to co kupił:):)

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    ja jestem za tym, żeby każdy pił to, co sam przyniósł

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    u mnie na imprezach jest tak: każdy przynosi to na co ma ochote i stawia na stół, inaczej jest z piwem, każdyy pije toco przyniosł sam

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Zgadzam się z mrówką.
    U mnie tez każdy,kto przyniesie jakiż alkohol(bez znaczenia czy to wermut,wino,wódka,whisky) stawia na stół do użytku ogólnego 🙂 byłoby niezłą siarą gdyby ktoż przytargał ze soba wino i zapowiedział,że to tylko dla niego,bo on wódki nie pije 😆
    Z piwem wiadomo-przynosi się dla siebie.Chociaż ostatnio mój chłopak pojawił się z piwem dla wszystkich 😉

    sylwkabaran
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Zgadzam sie…

    darrrunia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Taktyka dzielenia się trunkami jest zdecydowanie bardziej praktyczna! 😉

    Karolcia82
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    to również kwestia kultury innych pijących, nic na to nie poradisz, a zrobiłaż dobrze 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Zapraszając gożci.."

Przewiń na górę