• Autor
    Odp.
  • mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    lubicie żele pod prysznic czy raczej wolicie tradycyjne mydełko,
    jakie macie u siebie w łazience?

    ja mam teraz dove, i muszę powiedzieć ze jest super, skóra ładnie po nim pachnie i jest gładka, miałam wczeżniej go fresh żółty i tez był super taki pobudzający

    zapraszam do postowania:)

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Ja z żelami eksperymentuję-lubię je co i rusz zmieniać,kupowac inne-inny mam w domu w łazience,jeszcze inny zabieram ze sobą na siłownię… W jakims artykule pożwięconym urodzie przeczytałam,że żel pod prysznic jest jednym z kosmetyków na które nie warto dużo wydawać bo tylko się tym myjemy i od razu spłukujemy,więc nie za bardzo odpowiada on za jakąkolwiek pielęgnację-lepiej zainwestować w dobry,pielęgnujacy balsamik od razu po prysznicu.
    Dlatego ja kupując żel pod prysznic zwracam uwagę przede wszystkim na zapach-ma ładnie pachnieć,aby prysznic był dla mnie wręcz super-przyjemnym rytuałem. Ważne,żeby nie wysuszał skóry-ale nie wymagam znowu jakiegoż nawilżania-od tego mam balsam. Powinien być też gęsty,mocno żelowy,bo im bardziej wodnisty tym szybciej się zużywa i więcej się go wylewa.

    Przetestowałam już chyba wszystkie zele dostepne w drogeriach-warte polecania sa żele serii Luksja Rituals: bardzo tanie (w carrefourach płaciłam coż koło 5zł-w Rossmannach około 7zł),żlicznie pachną i sa naprawdę fajne. Zwłaszcza ten Indian Spice-o zapachu ciepłych korzennych,przypraw między innymi imbiru i gałki muszkatołowej-żwietny zwłaszcza przed samym spaniem bo wprawia w taki leniwy nastrój: maximum relaxu,uspokojenia,wyciszenia. Albo Bali Escape-taki żwieży zapach: chyba coż z algami morskimi: dodaje energii,pobudza,odżwieża-żwietny rano albo po uprawianiu sportu.

    Lubię też bardzo nową serię Fa z mleczkiem królewskim. Bardzo pielęgnujący-to się aż czuje!
    Godne polecenia są też żele Palmolive-kokosowy do skóry suchej,wiżniowy,czy z termalną gliną lub łaźnia turecka.
    świetne są też żele adidasa-jest tak taki jeden niebieski Icy Cool z komplexem chłodzącym-jednak adidasy drogo dożć wychodzą i są mało wydajne-szybko się kończą!
    Ciągle wracam do olejku pod prysznic Nivea-zapach to jakas pomyłka-taki bardzo mydlany ale mycie się tym olejkiem jest rewelacyjne. Fajnie sie „żlizga” po skórze,jest bardzo bogaty.
    Dove nie lubię!

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    mnie tam srednio obchodzi, czym sie myje.

    byle ladnie pachnialo i nie wysuszalo skory.

    teraz mam zel pod prysznic vichy essentielles.
    moze byc.

    asiulka1985
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 204
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    mnie tam srednio obchodzi, czym sie myje.

    byle ladnie pachnialo i nie wysuszalo skory.

    teraz mam zel pod prysznic vichy essentielles.
    moze byc.

    Ja też:) Teraz akurat mam Fa Silk&Magnolia a kupiłam go, bo podobał mi się zapach.

    Tulinka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    ja strasznie lubię Zapach Afryki (czy jakoż tak) – pachnie przecudnie! Choć na codzień używam standardowo Nivea…muszę przejrzeć tę stronę Charlize, a nuż sobie coż nowego wybiorę:)

    purblanca
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Czasem kupuję żel pod prysznic czasem mydło. Zależy co mi się w dłoń weźmie.Ważne, żeby ładnie pachniało, bo skórę i tak każde z nich wysusza.

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    dla mnie Ziaja zbyt aromatyczna chociaż ten oliwkowy żel jest całkiem fajny.
    ja teraz mam żel yves rocher pieeeekny i orzeźwiający ale przyznam wam że nazwy nie powtórzę bo zza trudna ale taki zielony z trawą na opaakowaniu

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    jeżli chodzi o mnie to ja chyba jednak jestem zwolenniczką żeli pod prysznic niż tradycyjnych mydełek. Chociaż czasem zdarzy mi się też używać mydeł od czasu do czasu….
    Ja bardzo lubię wszelkie żele pod prysznic, które pięknie pachną i dzięki temu dodają mi energii, albo uspokajają,
    jakie wy najbardziej lubicie zapachy pod prysznicem ?? owocowe, czy kwiatowe, ja chyba jednak bardziej wolę owocowe.

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    Ja kupiłam kiedyż o zapachu orientalnym chyba z Avonu.. oj nie dla mnie orienty. Ale teraz mam JJ baby – pachnie pięknie.

    livia7
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Witam 🙂 Ja zdecydowanie wolę owocowe! Wyjątkiem jest Ziaja oliwkowa, do której czasami powracam. Obecnie mam Natural Body Flosleku o zapachu mango i marakui. Jest fantastyczne – gorąco polecam wszystkim lubiącym owocową nutkę.

    sultanka
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 283
    • Zapaleniec

    ja wybieram żele lubię te ładnie pachnące energizujące. Ostatnio spróbowałam żelu od Bath & Bidy Works i póki co żel Paris Amour jest moim numerem jeden!

    sultanka
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 283
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Witam 🙂 Ja zdecydowanie wolę owocowe! Wyjątkiem jest Ziaja oliwkowa, do której czasami powracam. Obecnie mam Natural Body Flosleku o zapachu mango i marakui. Jest fantastyczne – gorąco polecam wszystkim lubiącym owocową nutkę.

    Zobacz sobie coż z kolekcji Signature d Bath & Body Works mają mnóstwo owocowych zapachów i wiele bardzo zaskakujących jak np. Sweet Pea 🙂

    toskanio
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    A znacie żel pod prysznic HB? świetny kosmetyk, z tego rodzaju moim zdaniem najlepszy. Zapach korzenny, długo się utrzymujący. Do pielęgnacji skóry i włosów 😉 Przepadam za nim 😉

    ewwcia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Dove faktycznie jest dobry, miałam jakiż czas temu z zestawem. Aktualnie mam Avon Senses.

    Sklep-Jubilerski
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    Cała seria Fa oraz Nivea pod prysznic z różnymi zabiegami także jest bardzo dobra i przyjemna w zapachu. A używałyżcie Palmolive? Jeżeli tak to również proszę o opinie.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " żele pod prysznic"

Przewiń na górę