Zioła na żmiech

  • Autor
    Odp.
  • amelia78
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 81
    • Stały bywalec

    Może to głupie ale w pracy parzymy sobie melisę np duży kubek, po wypiciu mamy taki humor ze szok!!!

    aguus_
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 215
    • Zapaleniec

    głupie? to dziwne. melisa uspokaja, działa nasennie i może zastępować leki USPOKAJAJĄCE. dlatego nie wiem, czemu Wam do żmiechu.

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    pewnie tak sobie wmówili.

    Ja kiedyż po wypiciu 5 coca-coli w barze byłam bardziej pijana niż pijące towarzystwo 😉

    amelia78
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 81
    • Stały bywalec

    Dokładnie chyba tak sobie wbilyżmy do głowy, ale zawsze zanosi sie na kupę żmiechu!!!

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Może to głupie ale w pracy parzymy sobie melisę np duży kubek, po wypiciu mamy taki humor ze szok!!!

    Ajajaj, fajny temat 😀 Nie no, dziewczyny, Amelio, powaga? Są jakież ziółka przywodzące do żmiechu 😆 ? Ja tam nie potrzebuję, bo mam poniekąd wrodzoną skłonnożć do optymizmu, ale mam tu w zasięgu ręki takie zrzędy i ponuraków i to często i wiele, że samemu traci się humor…

    Może jakby zaaplikować takim jakież 'parzonko’, dałoby się przewalczyć malkontenctwo co poniektórych 😉 Dajcie no jakież przepisy na 'eliksir żmiechu’, proszę – hahaha 😛

    amelia78
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 81
    • Stały bywalec

    Znam do palenia no i nasza melisa 🙂

    POZDRO DLA śMIECHOTEK!!!!

    plasko_buta
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Może to głupie ale w pracy parzymy sobie melisę np duży kubek, po wypiciu mamy taki humor ze szok!!!

    a dodajecie cos do tej melisy? ;P

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Zioła na żmiech"

Przewiń na górę